Gdzie warto podjąć pracę w Waalwijk?

Kategoria artykułu: Praca Opublikowano w dniu:

Waalwijk, jest to malownicze miasto położone w prowincji Brabancji Północnej. Można tu dostać pracę w różnych sektorach gospodarki.
Produkcja, różne stanowiska magazynowe: order picker – zbieranie zamówień, skanowanie produktów, nadawanie do wysyłki (zobacz także: praca na magazynie w Holandii). Mile widziani są przede wszystkim operatorzy wózków widłowych różnego typu.

Firmy walczą o dobrych pracowników z Polski. Oferując im atrakcyjne, cotygodniowe wynagrodzenie, dodatki zmianowe, wakacyjne i weekendowe oraz liczne szkolenia.

Biura pośrednictwa pracy wychodzą naprzeciw swoim pracownikom udostępniając im zakwaterowania firmowe. Atutem współpracy z polskimi biurami jest również opieka polskich koordynatorów – bardzo dobra opcja dla osób nie znających języka lub dopiero zaczynających swoją przygodę z holenderskim rynkiem pracy. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda praca koordynatora to zachęcamy do przeczytania wywiadu z koordynatorem w agencji pracy w Holandii. Istnieje także możliwość skorzystania z transportu do pracy lub otrzymania zwrotu kosztów dojazdu. Najczęściej płacona jest kilometrówka, uzależniona od liczby kilometrów do pracy od miejsca zamieszkania. Początki w nowej pracy jak to początki zazwyczaj bywają trudne, istnieje jednak optymistyczna wizja i możliwość przejścia na stały kontakt do holenderskiego pracodawcy.
Poniżej przedstawiamy przykładowe firmy zajmujące się pośrednictwem pracy w Waalwijk i okolicach:

Można również znaleźć pracę bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu i strony indeed.nl. Wystarczy określić interesujące nas stanowisko i region.

Przykład poniżej:

W pierwszej rubryce dotyczącej funkcji wpisaliśmy „magazijnmedewerker”, czyli pracownik magazynowy.

Druga rubryka, czyli lokalizacja, w tym przypadku Waalwijk. Następnie klikamy niebieski przycisk Vacatures zoeken i pojawia nam się lista propozycji pracy.

instrukcja pokazująca jak znaleźć pracę

To może Cię zainteresować!

Stolica Holandii

Konstytucyjną stolicą Holandii jest Amsterdam, choć większość instytucji rządowych czy też przedstawicielstw obcych państw znajduje się w Hadze. To właśnie

Czytaj dalej >>

Gulden – dawna waluta Holandii

Gulden holenderski, zwany inaczej florenem to historyczna holenderska waluta, która funkcjonowała w Holandii od XVII wieku aż do roku

Czytaj dalej >>

Waluta w Holandii

Obecnie obowiązującą walutą w Holandii od 2002 roku jest euro. To jednostka monetarna, która funkcjonuje w większości państw Unii

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu