Gdzie warto podjąć pracę w Waalwijk?

In Praca

Waalwijk, jest to malownicze miasto położone w prowincji Brabancji Północnej. Można tu dostać pracę w różnych sektorach gospodarki.

Produkcja, różne stanowiska magazynowe: order picker – zbieranie zamówień, skanowanie produktów, nadawanie do wysyłki (zobacz także: praca na magazynie w Holandii). Mile widziani są przede wszystkim operatorzy wózków widłowych różnego typu.

Firmy walczą o dobrych pracowników z Polski. Oferując im atrakcyjne, cotygodniowe wynagrodzenie, dodatki zmianowe, wakacyjne i weekendowe oraz liczne szkolenia.

Biura pośrednictwa pracy wychodzą naprzeciw swoim pracownikom udostępniając im zakwaterowania firmowe. Atutem współpracy z polskimi biurami jest również opieka polskich koordynatorów – bardzo dobra opcja dla osób nie znających języka lub dopiero zaczynających swoją przygodę z holenderskim rynkiem pracy. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda praca koordynatora to zachęcamy do przeczytania wywiadu z koordynatorem w agencji pracy w Holandii. Istnieje także możliwość skorzystania z transportu do pracy lub otrzymania zwrotu kosztów dojazdu. Najczęściej płacona jest kilometrówka, uzależniona od liczby kilometrów do pracy od miejsca zamieszkania. Początki w nowej pracy jak to początki zazwyczaj bywają trudne, istnieje jednak optymistyczna wizja i możliwość przejścia na stały kontakt do holenderskiego pracodawcy.

Poniżej przedstawiamy przykładowe firmy zajmujące się pośrednictwem pracy w Waalwijk i okolicach:

Można również znaleźć pracę bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Internetu i strony indeed.nl. Wystarczy określić interesujące nas stanowisko i region.

Przykład poniżej:

W pierwszej rubryce dotyczącej funkcji wpisaliśmy „magazijnmedewerker”, czyli pracownik magazynowy.

Druga rubryka, czyli lokalizacja, w tym przypadku Waalwijk. Następnie klikamy niebieski przycisk Vacatures zoeken i pojawia nam się lista propozycji pracy.

instrukcja pokazująca jak znaleźć pracę

Mobile Sliding Menu