Covebo

In Agencje pracy w Holandii
Covebo Holandia

Agencja pracy tymczasowej Covebo jest jedną z największych agencji pracy, która działa na terenie całej Holandii i zapewnia pracę w wielu branżach. Jeżeli ktoś pracował w Holandii przez kilka miesięcy z pewnością spotkał się z tą agencją lub przynajmniej widział ich samochody – Covebo działa w każdym większym mieście i przy każdym większym zakładzie więc naprawdę trudno się na nich nie natknąć.

Agencja pracy Covebo zatrudnia pracowników w takich branżach jak:

  • praca na produkcji i zakładach produkcyjnych,
  • serwis sprzątający,
  • praca w logistyce (magazynier, operator wózka widłowego, orderpicker),
  • praca na budowach i przy wykończeniach,

oczywiście to tylko najpopularniejsze branże, Covebo ma w swojej bazie także oferty dla wykwalifikowanych specjalistów którzy mogą liczyć na naprawdę dobre zarobki.

Covebo jak każda szanująca się agencja pracy oprócz pracy zapewnia swoim pracownikom także zakwaterowanie. Jak czytamy na ich stronie internetowej, agencja zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych lub domkach typu bungalow. Większość domów i mieszkań jest przeznaczona dla sześciu osób. Każde mieszkanie posiada pokoje 2 osobowe, wyposażoną łazienkę oraz kuchnie, a także pokój dzienny z telewizją. Większość domów posiada także ogród, taras lub balkon. Ze względów higienicznych agencja nie gwarantuje poduszek i kołder, więc każdy pracownik musi posiadać własne co jest w zupełności zrozumiałe.  Agencja oprócz pracy i zakwaterowania zapewnia także transport do pracy, a także pomaga w załatwieniu wszystkich formalności takich jak ubezpieczenie zdrowotne czy wyrobienie numeru sofi.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

Covebo Holandia

strona internetowa
www.covebo.pl

Siedziba firmy
Rynek 24/25 (III piętro)
45-015 Opole
Polska

Kontakt:
katowice@covebo.pl
raciborz@covebo.pl
kluczbork@covebo.pl
rzeszow@covebo.pl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

One commentOn Covebo

Comments are closed.

Mobile Sliding Menu