Karta Revolut. Wygodne płatności za granicą!

In Poradnik turystyczny, Praca, Praca w Holandii

Karta Revolut. Wygodne płatności za granicą! 

Wyjeżdżasz do pracy za granicę, na wakacje czy może po prostu jesteś miłośnikiem zakupów internetowych na zagranicznych stronach oraz sklepach? Nie od dziś wiadomo, że płacenie w obcej walucie może być niezwykle uciążliwe. Kiepskie kursy banków, podróże do kantoru, konieczność pamiętania o wymianie waluty – to wszystko niepotrzebnie marnuje nie tylko czas, ale i pieniądze! Na szczęście na rynku pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie – karta Revolut! Pierwotnie jako dobrze zapowiadający się Start-up, dziś jako całkowite ułatwienie płatności oraz wymiany walut. Czym więc jest właściwie karta Revolut i w jakich sytuacjach może Ci się przydać?

Karta Revolut 

Karta Revolut to niezwykle nowoczesny i wygodne rozwiązanie, które całkowicie ułatwia płacenie kartą za granicą, ale również umożliwia płatności internetowe przy użyciu innych zagranicznych walut, nawet tych najrzadziej spotykanych. To coś na kształt internetowego kantoru, którego możemy użyć w dosłownie każdej chwili! Revolut powstał, aby rozwiązać dwa najbardziej uciążliwie problemy płatności – wysokie prowizje banków za przewalutowanie oraz nieopłacalne kursy wymiany walut.

Jak działa karta Revolut?

Karta Revolut umożliwia bardzo łatwe doładowanie konta w jednej walucie, na przykład w złotówkach i możliwość płacenia nią na całym świecie, w ponad 150 różnych walutach. Koszty przewalutowania są praktycznie zerowe, a Ty nie musisz wypłacać gotówki z bankomatów oraz gorączkowo poszukiwać kantorów, które często słono liczą sobie za wymianę pieniędzy. Revolut rozlicza płatność po kursie międzybankowym, dlatego jest to obecnie najtańsza łatwo dostępna forma wymiany walut.

Karta Revolut umożliwia nawet wymianę kryptowalut. To całkowicie innowacyjne rozwiązanie!

Jak rozpocząć korzystanie z karty Revolut? 

Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę Revolut klikając tutaj i wpiszesz swój numer telefonu. Całość zajmie Ci zaledwie kilka sekund. Następnie otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu link do pobrania aplikacji na telefon. Następnie będziesz również poproszony o załączenie zdjęcia dowodu oraz swojego selfie w celach autoryzacji. Po jej otrzymaniu możesz natychmiast doładować kartę i rozpocząć z jej korzystania. Pierwsza wpłata na konto musi wynosić nie mniej niż 20 złotych. Całość nie zajmie więcej niż 10 minut!

Kliknij tutaj i przejdź do oficjalnej strony Revolut

Jak doładować konto Revolut?

Choć mogłoby się wydawać, że będzie to skomplikowany proces – nic bardziej mylnego! Konto Revolut możesz doładować na trzy proste sposoby. Wybierz swój!

  • Za pomocą karty wydanej przez bank. Wystarczy, że podasz jej dane w aplikacji Revolut, a konto natychmiast zostanie zasilone odpowiednią kwotą. 
  • Przelewając swoje środki z innego banku na konto Revolut. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku środki nie zostaną zaksięgowane od razu, a zgodnie z czasem trwania krajowego przelewu oraz odpowiednio z godzinami przelewów wychodzących Twojego aktualnego banku. 
  • Przy pomocy Apple Pay bądź Google Pay. 

Ile kosztuje Revolut?

Korzystanie z podstawowej karty i aplikacji Revolut jest całkowicie darmowe. Oczywiście, jeśli podróżujesz często, możesz wykupić wersję Premium, jednak wersja podstawowa jest całkowicie wystarczająca do codziennego użytku. Za opcję Premium zapłacisz 29,99 złotych miesięcznie, a za opcję Metal 49,99 złotych miesięcznie. Wersja podstawowa jest całkowicie darmowa!

Zalety karty Revolut

Jeśli prostota aplikacji i wyżej wymienione korzyści jeszcze nie przekonały Cię do pobrania aplikacji, sprawdź jakie jeszcze są zalety korzystania z karty Revolut!

  • Płatność po kursie międzybankowym, która sprawia, że Revolut to obecnie najtańsza łatwo dostępna forma wymiany walut.
  • Możliwość płacenia jedną kartą bądź aplikacją w ponad 150 walutach.
  • Darmowa aplikacja oraz bezpłatne korzystanie z karty. 
  • Możliwość oszczędzania w różnych walutach za pomocą jednej karty.
  • Możliwość wymiany kryptowalut. 
  • Wygoda oraz oszczędność czasu. 

Jak wykorzystasz kartę Revolut w Polsce?

Nie musisz dużo podróżować ani pracować za granicą, aby korzystać z karty Revolut. Może być ona również świetnym sposobem na oszczędzanie w zagranicznych walutach! Zamiany waluty możesz dokonać zaledwie jednym kliknięciem, a w aplikacji przechowywać wiele kwot w różnych walutach.

Karta Revolut doskonale sprawdzi się również przy internetowych zakupach w sklepach zagranicznych, na przykład na Ebay’u. Płatności internetowe jeszcze nigdy nie były tak proste, a wymiana waluty tak tania!

Pobierz aplikację Revolut zanim wyjedziesz do pracy za granicę bądź wyruszysz na wakacyjny podbój świata! Kliknij tutaj i przejdź do oficjalnej strony karty Revolut.

Mobile Sliding Menu