Holenderski numer telefonu

Kategoria artykułu: Początki w Holandii, Pozostałe Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
holenderski numer telefonu

Po przyjeździe do Holandii bardzo ważne jest żebyś miał holenderski numer telefonu. Telefon będzie nam potrzebny do kontaktu z pracodawcą, a dzięki wybraniu odpowiedniej oferty pozwoli nam także, na bardzo tanie rozmowy do Polski.
W Holandii mamy kilku operatorów sieci komórkowej, jednak wydaje mi się że jedynie jeden z nich jest warty polecenia i spełnia wszystkie moje warunki czyli:

  • strona operatora jest w języku polskim,
  • telefon jest na kartę,
  • nie podpisujemy żadnej umowy,
  • darmowe rozmowy i smsy wewnątrz sieci,
  • darmowy starter,
  • możliwość wykupienia specjalnych pakietów.

Jedynym operatorem który spełnia te wszystkie kryteria jest sieć Lebara. Ich darmowe startery są dostępne w prawie każdym prywatnym sklepie, a korzystając z jej usług mamy naprawdę wiele, za bardzo niską cenę. Oprócz tego że rozmowy wewnątrz sieci są darmowe (a bardzo dużo Polaków korzysta z Lebary), możemy wykupić sobie specjalny pakiet do rozmów. Za 30€ możemy wykupić sobie na 30 dni 1 gb internetu oraz 1000 minut na wszystkie numery w Europie! Co ciekawe, jeżeli nie wykorzystamy wszystkich minut (a mamy ich ponad 16,5 godziny), a wykupimy kolejny pakiet niewykorzystane minuty przechodzą na następny miesiąc.
Co więcej, bez względu na to czy zasilamy telefon przez internet, czy poprzez kartę prepaid zyskujemy dwa razy więcej środków na koncie. Dla przykładu, jeżeli doładujemy telefon za 10€ mamy do wykorzystania 20€, jeżeli doładujemy za 20€, na koncie mamy do wykorzystania aż 40€ – i to bez żadnych umów i zobowiązań.

W moim odczuciu Lebara jest najlepszą opcją “na kartę” jeżeli cenimy sobie brak zobowiązań, stały dostęp do internetu oraz częste (i długie!) rozmowy do Polski.

Istnieje również możliwość wykonywania tanich rozmów telefonicznych przez skype, dokładny opis tej usługi znajdziecie tutaj.

To może Cię zainteresować!

Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>
jobxion opinie

JobXion

Agencja Pracy JobXion mocno wyróżnia się na tle innych agencji pracy w Holandii. Ale zanim przejdziemy do szczegółów

Czytaj dalej >>

Sposób na tańsze paczki do Polski?

Przesyłki kurierskie są dziś nieodłącznym elementem e-zakupów, ale nie tylko. Coraz więcej osób chętniej korzysta z pośrednictwa kuriera

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu