Van Koppen & Van Eijk

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
Van Koppen Van Eijk agencja pracy w holandi opinie

Agencja pracy Van Koppen & Van Eijk jest jedną z najstarszych agencji pracy na rynku. Założona została w 2003 roku i od tamtej pory, czyli od ponad 15 lat nieustannie się rozwija. Aby dobrze uzmysłowić sobie jak duża jest to agencja, warto wspomnieć, że pomimo tego, że jej główna siedziba znajduje się w Holandii, to agencja swoje biura lokalne ma także w innych krajach.
Struktura agencji Van Koppen & Van Eijk, została bardzo dobrze przemyślana. Lokalne biura rozsiane są w różnych krajach, dzięki czemu osoby z konkretnych państw, mogą zgłosić się do lokalnego oddziału i otrzymać pomoc w znalezieniu pracy.

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

Jaką pracę oferuje agencja?

Agencja poszukuje pracowników w bardzo wielu branżach, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Firma specjalizuje się w obsłudze firm z następujących sektorów:
  • ogrodnictwo,
  • produkcja
  • przetwórstwo żywności,
  • recykling,
  • inżynieria ,
  • budownictwo,
  • logistyka.

Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że w Van Koppen & Van Eijk pracę znajdą zarówno szeregowi pracownicy jak i doświadczeni specjaliści.

Jesteś studentem? Ta agencja jest dla Ciebie!

Jeżeli jesteś studentem na pewno chciałbyś znaleźć dobrze płatną pracę na wakacje. To właśnie z myślą o Tobie, a także o pracodawcach, którzy potrzebują dodatkowych rąk do pracy w sezonie i w okresie urlopów Van Koppen & Van Eijk przygotowało specjalną ofertę. Wystarczy, że w miesiącach letnich, czyli w czerwcu, lipcu i sierpniu zgłosisz się do agencji, a oni znajdą dla Ciebie pracę!

Dlaczego warto wybrać tę agencję?

Po pierwsze jest to firma, która działa ponad 15 lat – posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz zna te branżę od podszewki. Po drugie, agencja zajmuje się wszystkim. Organizuje transport, lokum i pracę – nie musisz się o nic martwić. Po trzecie, agencja posiada szereg certyfikatów, które gwarantują że agencja działa zgodnie z prawem, oraz spełnia wyśrubowane holenderskie normy.

Van Koppen Van Eijk agencja pracy w holandi opinie

strona internetowa
www.vkve.nl

Siedziba firmy
Wiele siedzib w całym kraju, kliknij tutaj i zobacz listę

Kontakt:
Bezpośrednio przez stronę internetową. Przejdź do strony

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu