Duijndam

In Agencje pracy w Holandii
duijndam holandia

Duijndam jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej która zatrudnia pracowników tymczasowych do pracy w Holandii. Duijndam posiada także swoje placówki na terenie Polski, dzięki czemu każda zainteresowana osoba może samodzielnie udać się do biura i uzyskać interesujące ją informację.

Agencja pracy tymczasowej Duijndam istnieje już od 1997 roku. To właśnie w tym czasie jej założyciel Pan Karel Duijndam, który w tamtym czasie pracował w ogrodnictwie szklarniowym w regionie Westland doszedł do wniosku że pozyskiwanie tymczasowych pracowników dla dużych firm może być dobrym pomysłem na biznes oraz na zarobek. Od tego właśnie momentu agencja pracy tymczasowej Duijndam cały czas zajmuje się pozyskiwaniem odpowiednich pracowników dla swoich klientów, czyli dużych firm, producentów i przedsiębiorstw. Na chwilę obecną Duijndam liczy ponad 40 pracowników i posiada sześć placówek, z czego dwie znajdują się w Polsce.

Początkowo agencja pracy Duijndam zatrudniała pracowników jedynie do pracy przy rolnictwie (ziemniaki, warzywa, owoce) oraz ogrodnictwie (szklarnie), jednak z czasem agencja zaczęła coraz bardziej powiększać swój obszar działania i obecnie zatrudnia pracowników w prawie każdej branży, a w szczególności w: rolnictwie, ogrodnictwie, logistyce, produkcji, budownictwie, instalacjach oraz w pracach dla lokalnych samorządów (sprzątnie terenów miejskich).

Dzięki szerokiej siatce kontaktów na które agencja pracowała przez wiele lat, posiada codziennie bardzo wiele ofert pracy, które są dostępne od ręki.

Dla przyszłych pracowników bardzo ważna jest informacja że Duijndam Uitzendgroep należy do Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ABU), co oznacza że przestrzega ona ściśle określonych norm i praw pracowników. Chodzi tutaj głównie o prawo do urlopu, odpowiednia stawka godzinowa, dodatkowo płatne nadgodziny oraz odpowiednie warunku mieszkaniowe.

Podsumowując Duijndam jest popularną w Holandii agencją pracy, zrzeszoną w ABU, istniejącą na rynku od wielu lat , w której bez problemu znajdziemy zatrudnienie.

duijndam holandia

strona internetowa
www.duijndamuitzendgroep.nl/pl/

Siedziba firmy
Opole
Kołłątaja 3/2
45-064 Opole

Kontakt:
info@duijndamuitzendgroep.nl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu