Euro Labora

In Agencje pracy w Holandii
Euro Labora Holandia

Agencja pracy Euro Labora zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek austriacki, francuski, niemiecki, szwajcarski oraz najbardziej nas interesujący rynek holenderski. Euro Labora posiada głównie oferty pracy w branży logistycznej, budowlanej, gastronomicznej, logistycznej, medycznej, produkcyjnej, a także w różnych pozostałych zawodach jak na przykład kierowca czy mechanik samochodowy.

Na stronie agencji nie znajdujemy informacji od kiedy agencja pracy tymczasowej Euro Labora istnieje, ani nie znajdujemy informacji o posiadanych przez nią certyfikatach (jest jedynie informacja o OKAP-ie).

Być może wynika to z faktu, że Euro Labora jak sama pisze zatrudnia pracowników bezpośrednio u pracodawcy, a nie jest wielkim molochem z własnymi hotelami robotniczymi i ogromną flotą samochodową, co wbrew pozorom może okazać się jej zaletą ponieważ często indywidualni, mniejsi pracodawcy zapewniają pracownikom lepsze warunki mieszkaniowe jak i finansowe niż duże agencje.

Agencja Euro Labora świadczy także usługi związane z odzyskiwaniem podatku z zza granicy.

Euro Labora Holandia

strona internetowa
www.euro-labora.com

Siedziba firmy
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
Polska

Kontakt:
praca@euro-labora.com

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu