JobXion

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
jobxion opinie

Agencja Pracy JobXion mocno wyróżnia się na tle innych agencji pracy w Holandii. Ale zanim przejdziemy do szczegółów zacznijmy od podstaw. Agencja pracy JobXion istnieje na holenderskim rynku pracy już od ponad 13 lat. W szczególności agencja poszukuje:

  • Hydraulików.
  • Cieśli szalunkowych.
  • Elektryków.
  • Stolarzy.

Co zatem wyróżnia tą agencję na tle konkurencji?

Warunki mieszkalne w JobXion


Jako jedna z niewielu Agencji Pracy w Holandii, JobXion oferuje jednoosobowe pokoje z dostępem do szybkiego wifi. Na emigracji bardzo ważne jest posiadanie własnego, bezpiecznego kąta. Zazwyczaj inne agencje oferują zakwaterowania w kilku czy nawet kilkunastoosobowych pokojach, więcej tutaj duży plus dla JobXion.

Nauka holenderskiego

Czy wyobrażacie sobie mieszkać i pracować w Polsce, bez znajomości języka? Z pewnością nie! Co prawda Holendrzy są bardziej wyrozumiałym narodem i spora ich część komunikuje się w języku angielskim, jednak nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę. Jeżeli planujesz na poważnie pracować i mieszkać w Holandii, koniecznie musisz znać język holenderski – choćby w minimalnym stopniu. Na dużą pochwałę zasługuje zatem fakt, że JobXion organizuje bezpłatne nauki języka holenderskiego. Co więcej, po ukończeniu kursu, otrzymujemy certyfikat o znajomości języka holenderskiego na poziomie A2! Dodatkowo agencja zapewnia zwrot pieniędzy za dojazd z domu na kurs językowy.

Szeroki wybór specjalistycznych ofert pracy

Jak wspomnieliśmy na początku, JobXion poszukuje głównie stolarzy, elektryków, cieśli szalunkowych oraz hydraulików. Pomimo tak wąskich specjalizacji, jedynie w 2017 roku poprzez tę agencję pracy znalazło zatrudnienie ponad 500 pracowników z Polski!

JobXion opinie – czy warto?

W odróżnieniu od większości agencji pracy, JobXion stawia na jakość, a nie na ilość. Firma poszukuje specjalistów i oferuje im pracę przy ciekawych projektach, w towarzystwie innych specjalistów. Według nas ogromnym plusem jest także fakt, że agencja pomaga w asymilacji poprzez darmowe nauki języka holenderskiego, pokrywaniu kosztów nauki i certyfikatów oraz daje możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy.

jobxion opinie

strona internetowa
jobxion.pl

Siedziba firmy
JobXion Poland sp. z o.o.
ul. Fasolowa 33
02-482 Warszawa

Jesteś zainteresowany pracą w JobXion? Zadzwoń!  
Elektrycy i Hydraulicy:
+ 48 502 419 115
Cieśle szalunkowi i stolarze:
+ 48 798 834 023
Napisz! rekrutacja@jobxion.pl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

podatek mrb

Podatek MRB, czyli podatek drogowy

Jeżeli mieszkasz w Holandii, to niezależnie od tego czy poruszasz się samochodem na polskich czy holenderskich tablicach rejestracyjnych musisz

Czytaj dalej >>
szczepionka

Promocja szczepionek wśród rodziców

Coraz więcej osób buntuje się przeciwko szczepionkom. Podobnie jest również w Holandii! Obecnie 90,2% holenderskich dzieci jest zaszczepionych przeciwko najpoważniejszym

Czytaj dalej >>
diamenty

Zamieniał diamenty na podróbki i sprzedawał dalej

Historia jak z dobrego filmu. Były pracownik pewnego inteligentnego hotelu w Noordwijk, podmieniał biżuterię Gości na podróbki. Marcel J.,

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu