Direct People

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
direct people agencja pracy w holandii opinie

Direct People jest polską agencją pracy zajmującą się pozyskiwaniem pracowników głównie na rynek holenderski. Agencja poszukuje zarówno pracowników niewykwalifikowanych jak i specjalistów w swojej dziedzinie, posiadających wieloletnie doświadczenie i liczne certyfikaty. Agencja poszukuje ludzi do pracy w następujących branżach:
  • logistyka,
  • budownictwo,
  • inżynieria,
  • produkcja,
  • przemysł metalowy.

Firma zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, należy jednak zwrócić uwagę na to że wynagrodzenie jest tutaj wypłacane co miesiąc, a nie jak w przypadku innych agencji pracy raz na tydzień. Dla nas jest to minus, gdyż w Holandii godziny pracy często nie są stałe. Czasem pracujemy 8 godzin, czasem 6, a czasem 9. Do tego dochodzą różne stawki w zależności od godzin pracy, dnia tygodnia i sumy przepracowanych godzin. Już przy tygodniowych wypłatach jest ciężko to ogarnąć i sprawdzić czy wszystko się zgadza, a co dopiero w przypadku miesięcznych wypłat.

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

Kolejnym minusem jest fakt, że w Holandii dość często zdarzają się źle policzone godziny – normalna sprawa. W takiej sytuacji udajemy się do odpowiedniej osoby, mówimy mu gdzie jest problem i korekta przychodzi z następną lub maksymalnie drugą wypłatą (czyli po tygodniu albo maksymalnie dwóch tygodniach). W przypadku miesięcznych wypłat nie mamy pojęcia jak to jest zorganizowane i jak długo trzeba czekać na korektę – nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy.
Agencja Direct People przeprowadza dla swoich pracowników także szkolenia językowe które pomagają dobrze opanować język holenderski. Płynne opanowanie języka holenderskiego jest podstawą i powinno być priorytetem dla każdego Polaka przyjeżdżającego do Holandii który zamierza zostać w niej na stałe lub przynajmniej na kilka lat. Oprócz kursów językowych agencja zapewnia także szkolenia zawodowe które zwiększają wartość pracownika na rynku pracy oraz znacznie ułatwiają znalezienie i utrzymanie pracy.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

direct people agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.directpeople.pl

Siedziba firmy
ul. Edyty Stein 3a
42-700 Lubliniec
Polska

Kontakt:
info@directpeople.pl
+48 (34) 307 2929

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu