Bis Pol

In Agencje pracy w Holandii
bispol agencja pracy w holandii opinie

Grupa Bis Pol jest agencją pracy działającą od 1989 roku która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek europejski. Większość ofert pracy pochodzi z Niemiec, Holandii i Francji.

Specjalnością agencji Bis Pol jest poszukiwanie pracowników do pracy sezonowej w rolnictwie, ogrodnictwie przy produkcji a także prace budowlano-montażowe. Oprócz tego trafiają się oczywiście oferty pracy zakładającą dłuższą współpracę – wszystko zależy od zapotrzebowania danego pracodawcy. Oprócz pracy agencja zazwyczaj w porozumieniu z pracodawcą zapewnia także zakwaterowanie które może być bardzo zróżnicowane. Jak sami napisali na swojej stronie ich pracownicy mogą mieszkać w wynajętych domach, mieszkaniach, ale także w hotelach, hostelach, domkach kempingowych (tak zwane bungalowy) lub przyczepach kempingowych na farmach jednak jak sami przyznają że panujące tam warunki zazwyczaj są bardzo podstawowe – w sumie nic dziwnego, ale mało która agencja potrafi napisać to tak wprost.

Na stronie czytamy że pracownik może wykupić (oczywiście dodatkowo) specjalny pakiet Full Care, dzięki któremu otrzyma pewną pomocą za granicą. Pomoc ta polega na takich rzeczach jak:

 • kompleksowej organizacji i koordynacji wyjazdu do pracy za granicą

 • pokryciu kosztu przejazdu w jedną stronę,

 • wykupieniu polisy ubezpieczeniowej,

 • zapewnieniu opieki nad pracownikiem przez osobę z biura Bis-Pol podczas całego kontraktu,

 • zapewnienie informatora zawierającego ważne informacje na temat kraju, pracy i wyjazdu (co?!),

 • zapewnieniu pomocy przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów aplikacyjnych,

 • przetłumaczeniu wymaganych dokumentów aplikacyjnych,

 • pokryciu kosztów przesłania dokumentów do odpowiednich urzędów zagranicznych

 • Bieżące tłumaczenie informacji od pracodawcy

 • Zapewnieniu pomocy językowej w wypadkach losowych podczas pobytu za granicą

 • Zapewnieniu darmowej karty SIM lokalnej sieci komórkowej (w wybranych ofertach)

 • Zapewnienie pomocy w tłumaczeniu i przekazywaniu korespondencji pomiędzy pracownikiem a pracodawcą

Czy po przeczytaniu zalet powyższego pakietu Full Care też pojawiło się Wam w głowie kilka pytań? Skoro pakiet sprawia że nasz wyjazd będzie dobrze zorganizowany to jak nie wykupimy pakietu to co? Pojedziemy do innej pracy? Będziemy jechać dłużej? Skoro pakiet zapewnia pomoc w wypadkach losowych, to co się stanie bez niego? Zadzwonimy z problemem, a oni rzucą słuchawką? Smaczku dodaje fakt że na stronie Bis Pol możemy znaleźć informację w której czytamy żeby nie przejmować się opiniami w internecie, a tym bardziej opiniami na portalu gowork.pl gdzie rzekomo „manipulują wpisami poprzez zamieszczanie tylko tych negatywnych oraz usuwanie pozytywnych wypowiedzi”  Postaramy się głębiej zbadać tę sprawę, bo jest ona wyjątkowo ciekawa…

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

bispol agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
bispolhr.com

Siedziba firmy
ul. Floriańska 17/15
38-200 Jasło
Polska

Kontakt:
agencja@bispol.com
0048 13 446 32 95

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu