Best & West

In Agencje pracy w Holandii
best&west agencja pracy w holandii opinie

Agencja pracy Best & West działa na terenie Holandii od wielu lat i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek holenderski. Jej główna siedziba znajduje się w Rijswijk tuż obok Hagi, czyli w północno – zachodniej części Holandii.  Agencja zapewnia zatrudnienie w następujących branżach:

  • Ogrodnictwo,
  • Rolnictwo,
  • logistyka magazynowa,
  • praca na produkcji,
  • kwiaciarstwo,
  • praca przy cebulkach kwiatowych,
  • przemysł technologiczny.

Agencja pracy Best & West oprócz zatrudnienia zapewnia swoim pracownikom także godziwe zakwaterowanie, dojazd do pracy, uczciwe wynagrodzenie, pomoc przy wyrobieniu numeru identyfikacji podatkowej oraz założeniu konta bankowego jeśli go nie posiadacie – w Holandii wypłaty dokonuje się jedynie na konto bankowe. Jeżeli Twój pracodawca daje Ci pieniądze do ręki to łamie prawo.

Agencja Best & West jest zrzeszona w ABU, a także posiada certyfikat SO 9001:2008 oraz NEN 4400-1. Te certyfikaty oraz członkostwo w ABU świadczy o tym że agencja nie działa na własną rękę tylko jest kontrolowana przez niezależne organizację które pilnują tego czy w agencji są przestrzegane wszystkie normy i zapisy umowy.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

best&west agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.all-works.pl

Siedziba firmy
J.C. van Markenlaan 3
2285 VL Rijswijk
Nederland

Kontakt:
info@bestenwest.nl
070 427 94 00

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu