Axidus

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
axidus agencja pracy w holandii opinie

Po wejściu na stronę internetową agencji pracy tymczasowej Axidus byliśmy w szoku. Jest to chyba najlepsza strona agencji jaką do tej pory widzieliśmy. Nie dość że nieszablonowa i zdecydowanie odważna to po zaczytaniu się w treść byliśmy już pełni podziwu. Bardzo fajnie napisane teksty, jasno opisane stanowiska widać że agencja poważnie podchodzi do swoich pracowników skoro zainwestowała w ludzi od marketingu i tak dopracowaną stronę. Dla nas bardzo duży plus już na starcie.
Z informacji zawartych na stronie agencji pracy Axidus wynika że poszukują oni pracowników na różne stanowiska wśród których możemy wyróżnić:

  • praca w sektorze warzyw i owoców (szklarnie i ogrodnictwo)
  • praca na produkcji (na przykład w fabryce zabawek)
  • praca w logistyce (magazynier, operator wózka widłowego)

Oczywiście oprócz samej pracy agencja Axidus zapewnia także zakwaterowanie oraz transport do pracy. Oprócz samego życia zawodowego swoich pracowników Axidus skupia się także na życiu prywatnym organizując imprezy czy wspólne wyjścia na miasto które pomogą lepiej poznać innych pracowników, a także pomogą się odprężyć i zrelaksować.

Jeżeli oprócz pracy i zarabiania pieniędzy chcemy się także rozwijać to Axidus również daje nam taką możliwość. W ośrodku szkoleniowym Axidus o nazwie Axidus Projecten odbywają się różnorakie kursy. Oprócz tych standardowych mających przygotować pracowników do wykonywania danej pracy, agencja prowadzi także zajęcia z nauki języka holenderskiego, a także kursy na operatora wózka widłowego.
Jak napisaliśmy na początku Axidus przywiązuje dużą uwagę do swoich pracowników. Na ich stronie widnieje informacja że wierni pracownicy którzy przepracują określoną ilość godzin mogą liczyć na nagrodę w postaci laptopa lub Ipada.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

axidus agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.axidus.com

Siedziba firmy
Monsterseweg 6a
2685 LH Poeldijk
Nederland

Kontakt:
biuro.olsztyn@axidus.pl
biuro@axidus.pl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

Stolica Holandii

Konstytucyjną stolicą Holandii jest Amsterdam, choć większość instytucji rządowych czy też przedstawicielstw obcych państw znajduje się w Hadze. To właśnie

Czytaj dalej >>

Gulden – dawna waluta Holandii

Gulden holenderski, zwany inaczej florenem to historyczna holenderska waluta, która funkcjonowała w Holandii od XVII wieku aż do roku

Czytaj dalej >>

Waluta w Holandii

Obecnie obowiązującą walutą w Holandii od 2002 roku jest euro. To jednostka monetarna, która funkcjonuje w większości państw Unii

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu