Axell

In Agencje pracy w Holandii
Axell Holandia

Agencja pracy tymczasowej Axell jest jedną z największych agencji pracy działającej na terenie Holandii. Jeśli słyszysz wyraz Axell musisz mieć przed oczami nie tylko dużą agencję pracy, ale cały ogromny holding Carpenter Europe którego historia rozpoczęła się już w 1933 roku od firmy Timmermans transport & logistics. Na chwilę obecną roczny obrót grupy Axell wynosi ponad 110 mln złotych. Axell jest ogromną firmą która poszukuje pracowników nie tylko na rynek holenderski, ale także prężnie działa na rynku polskim. Jeżeli mówimy o rynku holenderskim Axell jest tak dużą firmą że właściwie wystarczy do nich zadzwonić i pracę ma się od razu. Axell oferuje szeroki wachlarz ofert między innymi w takich pracach jak:

  • praca na produkcji w wielu branżach,
  • praca w logistyce (magazynier, operator wózka widłowego itp),
  • pracownik serwisu sprzątającego.

Axell jako ogromna firma zapewnia swoim pracownikom transport do pracy w postaci samochodu lub busa, a także zakwaterowanie. Jeżeli szukasz pracy w Axell to możesz mieć pewność że jest to ogromna firma z ugruntowaną marką, a także sprawnie działającą koordynacją pracowników oraz koordynatorami którzy uczciwie podchodzą do pracowników. Mała część naszej redakcji pracowała w swoim czasie za pośrednictwem firmy agencji pracy Axell więc można powiedzieć że zna temat od podszewki i samej agencji nie można nic zarzucić. Warunki mieszkaniowe są przyzwoite, każdy budynek posiada swojego koordynatora który dba by było w nim czysto i bezpiecznie.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

Axell Holandia

strona internetowa
www.axell.pl

Siedziba firmy
ul. Rybickiego 41
96-100 Skierniewice
Polska

Kontakt:
45-066 Opole
ul. Reymonta 16
tel. 77 453 65 77
opole@axell.pl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej AB Midden Nederland. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu