Zajęcia muzyczne dla dzieci i dorosłych w Holandii

Kategoria artykułu: Treści promowane
Zajęcia śpiewu dla dzieci

Każdy śpiewać może, czasem lepiej, a czasem gorzej. Jeśli jednak chcielibyście się nauczyć śpiewać to teraz w Holandii jest taka możliwość! W Rotterdamie przy ulicy Gustoweg 39 działa MKA Music prowadzone przez Panią Monikę Miedzianowską. Jeżeli słyszycie tę nazwę po raz pierwszy to koniecznie musicie przeczytać ten artykuł do końca!

Czym zajmuje się MKA Music?

W MKA Music pod okiem Pani Moniki nauczysz się przede wszystkim pracy z dźwiękiem oraz z własnym głosem. Jeżeli chcielibyście się:

    • nauczyć grać na pianinie,
    • śpiewać,
    • sprawić by Was głos brzmiał bardziej przekonująco i pewnie,

    to koniecznie powinniście skorzystać z usług Pani Moniki. Korzystając z jej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, osiągniecie zamierzony cel!

Zajęcia dla dorosłych

W MKA Music prowadzone są indywidualne zajęcia dla osób dorosłych, które pragną podszkolić swoje zdolności wokalne. Możesz wybrać czy chcesz nauczyć się gry na pianinie, śpiewu czy może chcesz popracować nad swoim głosem, tak by stał się on świadomym narzędziem pracy oraz wpływaniem na decyzje innych osób.

Zajęcia dla dzieci

MKA Music organizuje także zajęcia dla dzieci w grupach wiekowych od 6 do 9 lat, od 10 do 13 lat, od 14 do 16 lat oraz 17+. Zajęcia odbywają się po niderlandzku, angielsku oraz po polsku dzięki czemu Twoje dziecko nie tylko nauczy się nowych rzeczy oraz pozna nowych kolegów i koleżanki, ale także lepiej zintegruje się z otaczającym je światem.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach składających się od 4 do 6 osób. Podczas takich zajęć dzieci uczą się śpiewu oraz pracy z mikrofonem, śpiewania w głosach, czytania nut, a także pisania piosenek.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, koniecznie kliknij tutaj i zobacz stronę MKA Music w Rotterdamie.

Mobile Sliding Menu