Zajęcia muzyczne dla dzieci i dorosłych w Holandii

In Treści promowane
Zajęcia śpiewu dla dzieci

Każdy śpiewać może, czasem lepiej, a czasem gorzej. Jeśli jednak chcielibyście się nauczyć śpiewać to teraz w Holandii jest taka możliwość! W Rotterdamie przy ulicy Gustoweg 39-41, oraz w Hadze (Burgemeester Hovylaan) działa MKA Music prowadzone przez Panią Moniką Miedzianowską. Jeżeli słyszycie tę nazwę po raz pierwszy to koniecznie musicie przeczytać ten artykuł do końca!

Czym zajmuje się MKA Music?

W MKA Music pod okiem Pani Moniki nauczysz się przede wszystkim pracy z dźwiękiem oraz z własnym głosem. Jeżeli chcielibyście się:

  • nauczyć grać na pianinie,
  • nauczyć grać na gitarze,
  • nauczyć grać na wiolonczeli,
  • śpiewać,
  • sprawić by Was głos brzmiał bardziej przekonująco i pewnie,

  to koniecznie powinniście skorzystać z usług Pani Moniki i polskich nauczycieli muzyki współpracujących z MKA Music. Korzystając z ich wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, osiągniecie zamierzony cel!

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

W MKA Music prowadzone są indywidualne zajecia dla młodzieży i dorosłych z zakresu instrumentów (pianino, gitara, wiolonczela) lub śpiewu. Pani Monika nie tylko uczy śpiewać: przyjmuje też pod swoje skrzydła osoby, które chcą popracować nad swoim głosem, tak aby stał się on świadomym narzędziem pracy oraz wpływaniem na decyzje innych osób.

Zajęcia dla dzieci

MKA Music organizuje także zajęcia grupowe dla dzieci! Jako jedna z nielicznych szkół, MKA Music prowadzeni zajęcia w bardzo wąskich grupach wiekowych (4-5,5-6 oraz 6-8 lat), masz pewność że Twoje dziecko nie tylko nauczy się nowych umiejętności, ale także będzie się świetnie bawić!

Zajęcia odbywają się po polsku, dzięki czemu Twoje dziecko nie tylko nauczy się nowych rzeczy oraz pozna nowych kolegów i koleżanki, ale także będzie mieć szansę pielęgnować swój ojczysty język na piosenkach polskojęzycznych.

Zajęcia mają na celu ukształtowanie u dzieci poczucia rytmu, pamięci muzycznej, oraz kojarzenia wysokości; całość przygotuje je natomiast do zajęć indywidualnych z danego instrumentu lub śpiewu, które mogą zacząć już od 8.roku życia.

Podczas zajęć grupowych dzieci będą poznawać muzyczny świat poprzez rytmy, brzmienia instrumentów oraz poprzez nowe piosenki. Wszystko to z mnóstwem zabawy i poczucia humoru.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, koniecznie kliknij tutaj i zobacz stronę MKA Music w Rotterdamie.

Mobile Sliding Menu