Odszkodowania w Holandii

Kategoria artykułu: Treści promowane

Wojnowska Letselschade BV to firma założona przez Polkę – Sylwię Wojnowską. Firma specjalizuje się w pomocy osobom które:

  • Doznały wypadku w pracy
  • Były uczestnikiem wypadku samochodowego
  • Zostały potrącone przez samochód
  • Stały się ofiarą błędu medycznego
  • Dodatkowo Pani Sylwia doradza, jak sprawić, by Twoja renta lub emerytura uzyskana w Holandii, była prawidłowo wypłacana w Polsce

Bezpłatna konsultacja pod numerem telefonu: 003120-7893121.
lub mailem info@wojnowska.com

Wypadki przy pracy w Holandii zdarzają się bardzo często, jednak pracownicy nie mają świadomości przysługującym im praw. Mało kto wie, że zazwyczaj w każdej sytuacji możliwe jest otrzymanie odszkodowania – chyba że pracodawca udowodni celowe działanie lub lekkomyślność osoby poszkodowanej. Firma Wojnowska Letselschade BV posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw, dzięki czemu istnieje spora szansa na polubowne załatwienie sprawy bez konieczności chodzenia po sądach.

Wypadki komunikacyjne. Zgodnie z holenderskim prawem prawo do odszkodowania przysługuje zarówno kierowcy, pasażerom jak i pieszym oraz rowerzystom.

Błędy medyczne. Niestety, ale czasem udajemy się do lekarza po pomoc, a dostajemy jeszcze więcej komplikacji i problemów. W takiej sytuacji możemy ubiegać się nie tylko o odpowiednie odszkodowanie, ale także rentę.

Jakie odszkodowanie mogę otrzymać?

Ciężko z góry mówić o konkretnych kwotach, ponieważ każdy przypadek jest inny. Poniżej jednak podajemy kilka odszkodowań, które Pani Sylwia wywalczyła dla swoich Klientów:

  • 226000 euro – Uraz lewej ręki i przedramienia u 50 letniego mężczyzny. Uszczerbek na zdrowiu 22 % BI.
  • 55000 euro – student podczas pracy wakacyjnej doznał urazu kręgosłupa. Po zakończeniu sprawy brak znacznych dolegliwości i ograniczeń
  • 17500 euro – uraz kręgosłupa w wypadku komunikacyjnym u 52 letniej kobiety.
  • 3500 euro – amputacja opuszka w lewej dłoni

Jak widać na powyższych przykładach, dzięki pomocy Pani Sylwii można uzyskać całkiem wysokie odszkodowanie, które w niektórych przypadkach pozwoli nawet na ułożenie sobie życia na nowo.

Jeżeli masz problem, jak najszybciej skontaktuj się z Wojnowska Letselschade BV – szybkie działanie i odpowiednie poprowadzenie sprawy od początku znacznie zwiększa szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania!

Bezpłatna konsultacja pod numerem telefonu: 003120-7893121.
lub mailem info@wojnowska.com

Ile kosztuje sprawa?

Wiele osób obawia się dochodzenia swoich roszczeń, z obawy przed kosztami które trzeba ponieść. W świadomości Polaków, panuje przekonanie że prawnicy są drodzy i na start trzeba już płacić za ich usługi. To też odstrasza wiele poszkodowanych osób. W Holandii odbywa się to nieco inaczej. Holenderski kodeks cywilny ( artykuł 6: 96BW) określa że koszta prawnika są częścią powstałej szkody. W związku z czym kancelaria odzyskuje owe szkody od strony odpowiedzialnej za wypadek lub potrącą z odszkodowania ofiary jeżeli była ona współwinna wypadkowi. Niemniej jednak, aby dochodzić swoich praw nie trzeba nic płacić, co powinno być dodatkową zachętą do dochodzenia swoich praw.

Masz problem? Potrzebujesz pomocy?

Mobile Sliding Menu