Odszkodowania w Holandii

In Treści promowane

Wojnowska Letselschade BV to firma założona przez Polkę – Sylwię Wojnowską. Firma specjalizuje się w pomocy osobom które:

  • Doznały wypadku w pracy
  • Były uczestnikiem wypadku samochodowego
  • Zostały potrącone przez samochód
  • Stały się ofiarą błędu medycznego
  • Dodatkowo Pani Sylwia doradza, jak sprawić, by Twoja renta lub emerytura uzyskana w Holandii, była prawidłowo wypłacana w Polsce
[ninja_form id=”3″]

Wypadki przy pracy w Holandii zdarzają się bardzo często, jednak pracownicy nie mają świadomości przysługującym im praw. Mało kto wie, że zazwyczaj w każdej sytuacji możliwe jest otrzymanie odszkodowania – chyba że pracodawca udowodni celowe działanie lub lekkomyślność osoby poszkodowanej. Firma Wojnowska Letselschade BV posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw, dzięki czemu istnieje spora szansa na polubowne załatwienie sprawy bez konieczności chodzenia po sądach.

Wypadki komunikacyjne. Zgodnie z holenderskim prawem prawo do odszkodowania przysługuje zarówno kierowcy, pasażerom jak i pieszym oraz rowerzystom.

Błędy medyczne. Niestety, ale czasem udajemy się do lekarza po pomoc, a dostajemy jeszcze więcej komplikacji i problemów. W takiej sytuacji możemy ubiegać się nie tylko o odpowiednie odszkodowanie, ale także rentę.

Jakie odszkodowanie mogę otrzymać?

Ciężko z góry mówić o konkretnych kwotach, ponieważ każdy przypadek jest inny. Poniżej jednak podajemy kilka odszkodowań, które Pani Sylwia wywalczyła dla swoich Klientów:

  • 226000 euro – Uraz lewej ręki i przedramienia u 50 letniego mężczyzny. Uszczerbek na zdrowiu 22 % BI.
  • 55000 euro – student podczas pracy wakacyjnej doznał urazu kręgosłupa. Po zakończeniu sprawy brak znacznych dolegliwości i ograniczeń
  • 17500 euro – uraz kręgosłupa w wypadku komunikacyjnym u 52 letniej kobiety.
  • 3500 euro – amputacja opuszka w lewej dłoni

Jak widać na powyższych przykładach, dzięki pomocy Pani Sylwii można uzyskać całkiem wysokie odszkodowanie, które w niektórych przypadkach pozwoli nawet na ułożenie sobie życia na nowo.

Jeżeli masz problem, jak najszybciej skontaktuj się z Wojnowska Letselschade BV – szybkie działanie i odpowiednie poprowadzenie sprawy od początku znacznie zwiększa szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania!

Ile kosztuje sprawa?

Wiele osób obawia się dochodzenia swoich roszczeń, z obawy przed kosztami które trzeba ponieść. W świadomości Polaków, panuje przekonanie że prawnicy są drodzy i na start trzeba już płacić za ich usługi. To też odstrasza wiele poszkodowanych osób. W Holandii odbywa się to nieco inaczej. Holenderski kodeks cywilny ( artykuł 6: 96BW) określa że koszta prawnika są częścią powstałej szkody. W związku z czym kancelaria odzyskuje owe szkody od strony odpowiedzialnej za wypadek lub potrącą z odszkodowania ofiary jeżeli była ona współwinna wypadkowi. Niemniej jednak, aby dochodzić swoich praw nie trzeba nic płacić, co powinno być dodatkową zachętą do dochodzenia swoich praw.

[ninja_form id=”3″]

Mobile Sliding Menu