Polska księgowa w Holandii

In Treści promowane

[artykuł sponsorowany]

Mieszkanie i praca w Holandii to dla Polaków ogromna szansa i nowe możliwości. Trzeba jednak przyznać, że może nas spotkać dużo trudności w kwestiach administracyjnych i prawnych.

Jest to w głównej mierze związane z niewystarczającą znajomością prawa holenderskiego. Dlatego warto wiedzieć do kogo zgłosić się po pomoc!

Iwona i Sylwia to dwie wspaniałe kobiety, które założyły firmę Sylclever-administratie, która pomaga Polakom mieszkającym i pracującym w Holandii.

Poznaj je!

Iwona – jest specjalistką w sprawach administracyjnych. To ona odpowiada za sprawy urzędowe, rozliczanie podatkowe,dofinansowania, zasiłki dla bezrobotnych. Dodatkowo obsługuje Klientów prywatnych w ramach rozwiązywaniu spraw takich jak prawo pracy, wypadki w pracy oraz ubezpieczenia.

Sylwia, specjalizuje się w tematyce zasiłków: bezrobotnego, chorobowego i socjalnego. Dodatkowo zajmuje się pomocą w sprawach urzędowych związanych z UWV, SVB i Belastingdienst.

Dlaczego one?

Przyjeżdżając do Holandii, zazwyczaj możemy liczyć tylko na siebie, a z uwagi na mała wiedzę i brak doświadczenia łatwo możemy zostać oszukani. Dlatego bardzo dobrze jest mieć przy sobie „Anioła Stróża”, który przypilnuje naszych spraw i sprawdzi czy wszystko jest ok.

Głównym założeniem firmy jest pomoc szeroka i kompleksowa pomoc, kierowana do Polaków mieszkających i pracujących w Holandii.

Dziewczyny zajmują się doradztwem w dziedzinach Belastingu, UWV oraz SVB, a także administracją dla małych przedsiębiorstw czy indywidualnych osób prywatnych. Działalność firmy nie opiera się jedynie na usługach księgowych czy rachunkowych. Sylclever-administratie oferuje także pomoc w załatwianiu różnego rodzaju dodatków socjalnych, zasiłków dla bezrobotnych, macierzyńskich, tłumaczeniu dokumentów, pośrednictwie przy kupnie nieruchomości i ogólnie rzecz biorąc – w łatwiejszym życiu i funkcjonowaniu w Holandii.

W grupie siła

Sylclever-administratie współpracuje także z innymi firmami i podmiotami, dzięki temu świadczy bardzo szeroki wachlarz usług i jest w stanie rozwiązać niemal każdy Twój problem. Dzięki kooperacji z innymi radcami prawnymi Sylclever bez problemu poradzą sobie z:

  • dochodzeniem odszkodowań za wypadek w pracy. Wiele osób boi się zgłaszać wypadki i nawet nie są świadomi, że należą im się pieniądze.
  • odzyskaniem zaległych wypłat i dodatków, wyjaśnianiu sporów z Agencją Pracy Tymczasowej.
  • weryfikacją czy Agencja Pracy nie pobiera zbyt wysokiej opłaty za pokój. Często zdarza się, że pracodawca dostaje dofinansowanie za zakwaterowanie i nie powinien brać od swoich pracowników żadnych pieniędzy!

Dodatkowo będą Klientem Sylclever-administratie otrzymujecie rabat u partnerskiej firmy przewozowej! Masz problem lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Mobile Sliding Menu