Dailyflex

In Agencje pracy w Holandii
dailyflex agencja pracy w holandii opinie

Agencja pracy Dailyflex działa na terenie Holandii i chętnie przyjmuje do swojej pracy pracowników z Polski. Jej siedziba znajduje się w Honselersdijk w pobliżu Hagi czyli w północno – zachodnim rejonie Holandii. Agencja Dailyflex specjalizuje się głównie w branży ogrodniczej, ale posiada także oferty związane z logistyką (pracownik magazynu, operator wózka widłowego, orderpicker) a także z pracą w zakładach produkcyjnych.

Agencja Dailyflex działa na rynku od ponad 15 lat, jest zrzeszona w NBBU co jest bardzo dobrą informacją dla ludzi szukających zatrudnienia za jej pomocą. Przynależność do NBBU oznacza że dana agencja pracy jest kontrolowana przez zewnętrzne, niezależne organizacje które sprawdzają czy firma spełnia wszystkie wymagania zarówno w kwestii zarobków, jak i warunków mieszkaniowych. Dla osób nie posiadających własnego zakwaterowania na terenie Holandii, agencja pracy Dailyflex zapewnia lokum zgodne z obowiązującym CAO. Zakwaterowanie zazwyczaj ma miejsce w mieszkaniach, domach jednorodzinnych lub domkach typu bungalow. Pokoje zazwyczaj są dwuosobowe, a mieszkania wyposażone są w łazienkę, kuchnie, toaletę oraz pokój dzienny.

Również w przypadku osób nie posiadających własnego transportu do pracy, agencja wychodzi naprzeciw i zapewnia swoim pracownikom dojazd do pracy. Na miejscu agencja zajmuje się wszystkimi formalnościami i pomaga załatwić takie rzeczy jak ubezpieczenie zdrowotne czy numer sofi jeśli go nie posiadacie. Agencja stara się także pomagać swoim pracownikom nie tylko w życiu służbowym, ale także i osobistym oczywiście w ramach swoich możliwości, tak więc można mieć pewność że w przypadku jakichś problemów lub sytuacji losowej nie zostaniemy pozostawieni sami sobie.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

dailyflex agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.dailyflex.nl

Siedziba firmy
Jupiter 128
2675 ZG Honselersdijk
Holandia

Kontakt:
info@dailyflex.nl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu