Addeco

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
Adecco Holandia

Addeco jest ogromną międzynarodową agencją pośrednictwa pracy, a jej roczny obrót wynosi ponad 500 milionów euro. Biura Addeco znajdują się w prawie każdym większym mieście, a sama agencja poszukuje zarówno wybitnych specjalistów, jak i zwykłych niewykwalifikowanych pracowników. W Polsce są obecni od 1994 roku. Otworzyli ponad 50 biur pracy oraz placówek on-site – lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych Klientach, w ponad 30 miastach w całym kraju. Poprzez tę agencję możecie szukać pracy zarówno w Polsce, ale także w Skandynawii, Szwajcarii, Belgii, Norwegii oraz oczywiście w Holandii.
Jak czytamy na stronie Addeco do pracy w Holandii poszukują oni osób do pracy w logistyce (magazyny) z naciskiem na operatorów wózków widłowych i orderpickerów. Agencja pracy Addeco zapewnia na miejscu zakwaterowanie (75 euro tygodniowo), ubezpieczenie (20 euro tygodniowo) oraz opiekę koordynatora.

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

Od swoich kandydatów oczekują:
  • znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie minimum A2/B1 według poziomów znajomości języka Rady Europy,
  • dyspozycyjności na minimum 6 miesięcy,
  • posiadania ważnego prawa jazdy na kategorie B,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak nie zawsze jest ono konieczne szczególnie w “gorących” okresach takich jak wakacje czy okres przed świąteczny.

Addeco jest gigantem więc na pewno mamy pewność że nie jest to firma krzak, ale duża międzynarodowa korporacja. Praca w dużych agencjach ma swoje plusy i minusy. Do plusów należy fakt że jest to agencja o międzynarodowej renomie, która nie może sobie pozwolić na utratę opinii, a do minusów fakt że działamy z bardzo dużym organizmem w którym jesteśmy tylko małym trybem czy nawet numerkiem w komputerze.

Adecco Holandia

strona internetowa
www.adecco.pl

Siedziba firmy
ul. Kołłątaja 12/2
45-064 Opole
Polska

Kontakt:
www.adecco.pl/pl-pl/przeslij-cv

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej Addeco. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu