Sprawdzona agencja pracy

Kategoria artykułu: Agencje pracy, Praca w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
praca jako koordynator holandia

Nasz portal powstał w 2011 roku z myślą o tym aby pomagać Rodakom planującym wyjazd lub już będącym w Holandii. Wraz z rozrostem portalu dostawaliśmy od Was coraz więcej pytań typu „jaką agencję pracy wybrać”, „jaką agencję pracy polecacie”, „jaka agencja jest uczciwa”, a my niestety do tej pory nie byliśmy w stanie Wam pomóc…
Jak doskonale wiecie, jeżeli reklamujemy coś na łamach naszego portalu to dlatego że jesteśmy do tego przekonani. Niestety sprawdzonych Agencji Pracy w Holandii nie jest, aż tak dużo.

Bazując na naszym osobistym doświadczeniu, doświadczeniu naszych znajomych, a także na Waszych komentarzach zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z Agencją Van Koppen & Van Eijk. Dlaczego właśnie ta agencja pracy? Czynników było bardzo wiele…
Sprawdzona agencja pracy

Po pierwsze zależało nam, aby agencja była uczciwa wobec pracowników. Agencja musiała zapewniać swoim pracownikom warunki mieszkalne na odpowiednio wysokim poziomie. Organizacja dojazdu do pracy także miała dla nas ogromne znaczenie.

Z tego punktu agencja Van Koppen & Van Eijk wywiązuje się wzorowo. Mieszkania są czyste i schludne, a pracownicy zazwyczaj otrzymują do dyspozycji samochody służbowe.

Drugim istotnym dla nas punktem były wypłaty. Doskonale wiemy, że do Holandii jedziemy żeby zarobić. Dlatego właśnie agencja pracy dla której mamy pracować musi płacić na czas i uwzględniać różnego rodzaju przysługujące nam dodatki. Takie właśnie jest Van Koppen & Van Eijk – wypłaty są zawsze w terminie i w odpowiedniej wysokości.

Trzecim i ostatnim argumentem, który zadecydował o tym że nawiązaliśmy współpracę z Van Koppen & Van Eijk jest po prostu ludzkie podejście do pracownika. Jak przekonaliśmy się na własnej skórze koordynatorzy zatrudniani przez tę agencję posiadają odpowiednie kompetencje. Faktycznie opiekują się pracownikami i można liczyć na ich pomoc w różnych życiowych sprawach.

Jeżeli więc szukacie sprawdzonej agencji pracy, w której znajdziecie stabilne zatrudnienie z wysokimi zarobkami, to my z pełną świadomością polecamy Agencję Van Koppen & Van Eijk.

To może Cię zainteresować!

koncert Sławomira w Tilburgu

Koncert Sławomira w Tilburgu

Tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego piosenki lecą na każdej dobrej imprezie, a jeden z jego hitów

Czytaj dalej >>
Comic Con

Comic Con w Utrechcie

Już za dwa tygodnie, w weekend 24 i 25 listopada w Utrechcie odbędzie się największy Comic Con w Holandii.

Czytaj dalej >>
gdzie na tulipany

Gdzie i kiedy na tulipany do Holandii?

W dzisiejszych czasach, holenderskie tulipany to już nie tylko obiekt handlu, ale narodowa atrakcja, którą oglądać zjeżdżają się ludzie

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu