EU People

Kategoria artykułu: Agencje pracy w Holandii Opublikowano w dniu:
Zaktualizowano w dniu:
eupeople holandia

W tym artykule skupimy się na Agencji EU People, która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Polski do pracy w Holandii.
Pomimo tego że strona internetowa agencji pracy tymczasowej EU People wygląda dość ubogo, to jest to jedna z pewniejszych agencji pracy na rynku. Wiemy to bo kilka osób z naszej redakcji pracowało u nich w różnych odstępach czasu, a niektórzy z nas pracują tam do tej pory!

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

EU People poszukuje pracowników głównie do magazynów i dużych centr logistycznych. Agencja zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie, darmowy transport do pracy oraz opiekę doświadczonych koordynatorów. Zakwaterowanie zazwyczaj odbywa się w domkach typu bungalow, ale także w kamienicach i blokach.
Bardzo ważną informacją jest fakt że Eu People zrzeszone jest w NBBU co oznacza że są oni kontrolowani przez zewnętrzną organizację pod względem poprawności zatrudnienia, wysokości zarobków oraz warunków mieszkaniowych.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie z tą firmą, nie mamy jej kompletnie nic do zarzucenia. Wypłaty zawsze były na czas, a koordynatorzy reagowali na wszelkie problemy związane ze współlokatorami. Wydaje nam się także, że jeżeli ktoś szuka pracy na dłuższy okres czasu to bez problemu znajdzie ją właśnie dzięki tej agencji. W odróżnieniu od niektórych agencji, Eu-people traktuje swoich pracowników z wyjątkowym szacunkiem i jeżeli mamy jakiś problem (związany z pracą, współlokatorem lub nagłą sytuacją losową), możemy bez obaw udać się do naszego koordynatora i liczyć na pomoc w rozwiązaniu naszego problemu. Jeżeli macie jakieś własne doświadczenia związane z tą agencją pracy opiszcie je koniecznie w komentarzach pod tym artykułem.

eupeople holandia

strona internetowa
eu-people.com.pl

Siedziba firmy
Ul. Krakowska 39
45-075 Opole
Polska
(Wejście od strony ul. Tadeusza Kościuszki)

Kontakt:
info@eu-people.pl
Numer polski: +48 77 453 76 00
Numer holenderski: +31 627743434

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu