Sposób na tańsze paczki do Polski?

In Aktualne promocje

[artykuł sponsorowany]

Przesyłki kurierskie są dziś nieodłącznym elementem e-zakupów, ale nie tylko. Coraz więcej osób chętniej korzysta z pośrednictwa kuriera – wysyłając paczki do bliskich, wysyłając bagaż czy ułatwiając sobie przeprowadzkę.

Obecnie na rynku KEP dynamicznie działa wiele firm kurierskich oferujących transport przesyłek. W mnogości ich ofert i usług, łatwo się pogubić. W wyborze odpowiedniej usługi pomoże porównywarka usług kurierskich, czyli serwis brokerski, który umożliwia natychmiastową wycenę paczki, wybór kuriera, skorzystanie z usługi –  kurier od drzwi do drzwi, oraz zamówienie kuriera online. Jednym z takich serwisów jest Przesyłarka.pl, która umożliwia na wysyłkę tańszej paczki do Polski jak i z Polski. Broker współpracuje z czołowymi przewoźnikami jak DPD, UPS, FedEx, Parcelforce, GLS.

Tańsze przesyłki kurierskie dla każdego

To właśnie dzięki brokerom, czyli pośrednikom  – usługi kurierskie stały się tak popularne wśród osób indywidualnych. Brokerzy oferują dostęp do szerokiej gamy tanich usług kurierskich, a także korzystanie z kuriera od drzwi do drzwi. Niska cena oferowanych usług, to wynik współpracy pomiędzy przewoźnikiem czyli firmą kurierską a pośrednikiem. Pośrednicy zapewniają stały wolumen zamówień, a firmy kurierskie wykorzystują pozostałe wolne przestrzenie na samochodach transportowych. Dla użytkownika to możliwość wysyłki paczki kurierskiej w dużo niższej cenie, gdzie różnica w porównaniu z wyceną usługi bez pośrednika sięgać może ponad kilkadziesiąt procent. By skorzystać z oferty – wystarczy nadać przesyłkę za pośrednictwem serwisu brokera.

Wygoda zamówienia

Jak zamówić kuriera do domu? Za pośrednictwem serwisu Przesyłarka.pl jest bardzo proste i nie wymaga nawet rejestracji w samym serwisie. Całość składa się z kilku kroków – wyceny transportu paczki, porównania dostępnych ofert, wypełnienia prostego formularza zamówienie wraz z wyborem dnia odbioru paczki (dzień jej nadania) i dokonanie płatności. Całość nie trwa dłużej niż 5 minut.

Ubezpieczenie przesyłki

W standardzie wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem Przesyłarka.pl są ubezpieczone – co zawarte jest w cenie usługi. Zazwyczaj standardowe ubezpieczenie jest wystarczające, ale w przypadku wysyłki przesyłki kurierskiej o wyższej wartości nadawca ma możliwość podwyższenia wysokości ubezpieczenia.

Średni czas transportu przesyłki Wielka Brytania – Polska wynosi od 3 do 5 dni roboczych. Jeśli jednak zależy Ci na czasie dostawy, możesz skorzystać z usług kurierskich ekspresowych – są one jednak dużo droższe niż usługi ekonomiczne – w których kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy 8.00 – 18.00. Po złożeniu zamówienia otrzymasz również numer, który pozwala śledzić drogę przesyłki. Tobie pozostaje zatem odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie paczki, którą odbierze kurier.

Mobile Sliding Menu