Holenderski dentysta z horroru

Kategoria artykułu: Aktualności, Wiadomości z Holandii Opublikowano w dniu:

51-letni Holender Jacobus van Nierop od 2008 roku prowadził we Francji swój koszmarny gabinet stomatologiczny. To właśnie na jednej z francuskich wsi rozegrał się dramat ponad 120 pokrzywdzonych pacjentów. Jacobus podawał swoim pacjentom narkozę, a następnie wyrywał zdrowe zęby, rozwiercał plomby oraz zakładał za ciasne korony. Celowo przeprowadzał leczenie kanałowe zdrowych zębów w taki sposób by dziąsła zaczęły ropieć i sprawiać dodatkowy ból pacjentowi.
Zęby które sam niszczył, następnie wyrywał i wstawiał implanty. Jak mówi jedna z pokrzywdzonych jego działanie przypominało przemyślany plan biznesowy podobny do piramidy finansowej. Do dentysty szło się z drobnym problemem, a wychodziło z większym. Każda kolejna wizyta zamiast pomagać coraz bardziej szkodziła, a każdy kolejny zabieg był coraz droższy. Grozy całej sytuacji dodaje fakt że podczas każdego zabiegu mężczyzna podawał narkozę, na skutek czego jego pacjenci byli przez kilka godzin na jego łasce i nie łasce.

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

Niechlubnym rekordem “dentysty” jest wykonanie na pacjentce Nicole Martin aż 19 zabiegów w 10 minut. Zebrane dowody mówią jasno że dentysta z horroru potrafił wyrwać nawet osiem zębów podczas jednej wizyty, dodatkowo nie stanowiło dla niego żadnego problemu zostawienie dziesiątek pacjentów z połamanymi szczękami, rozerwanymi śliniankami, uszkodzonymi zatokami, policzkiem zszytym z dziąsłem czy fragmentami narzędzi pozostawionymi w dziąsłach.
Na chwilę obecną “dentyście z horroru” jak okrzyknęły go media postawiono zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu, oszustwa, wyłudzania pieniędzy od pacjentów, a także od firm ubezpieczeniowych. Do tej pory Jacobus nie zdradził czy motywacją jego piekielnych praktyk była chęć wyrządzenia sadystycznego bólu i dowartościowania swojej osoby poprzez krzywdzenie bezbronnych odurzonych pacjentów, czy chodziło mu jedynie o kwestie finansowe, a ból i błędy w sztuce były jedynie wisienką na torcie? Tego na chwilę obecną nie wiemy. Sprawę będziemy obserwowali i jeżeli pojawi się coś nowego natychmiast będziemy o tym informować.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu