Transport i spedycja towarów – Holandia

In Blog

Wymiana handlowa pomiędzy Polską a Holandią odbywa w wielu obszarach. Popyt na transport i spedycję jest duży, a dla profesjonalnych firm transport Holandia-Polska nie stanowi żadnego problemu. Eksport towarów z Holandii obejmuje m.in. eksport maszyn, elementów konstrukcyjnych, żywności (sery, mięso), kwiaty, nawozy, samochody czy artykuły RTV i AGD.

  • Transport Holandia

  • Wymiana towarów na trasie Polska – Holandia

Transport i spedycja ładunków paletowych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Transport Holandia

Za granicą czeka na nas bardzo dużo możliwości, zarówno zarobkowych, jak i turystycznych. Kraje takie Holandia każdego roku przyciągają do siebie rzesze nowych podróżników, jednak są również, dzięki swojemu geograficznemu położeniu, miejscem oferującym bardzo dużo możliwości transportowych. Dobrze rozwinięty transport lotniczy i morski oraz nowoczesna infrastruktura drogowa tylko temu sprzyjają. Już nie tylko przewóz osób na terenie Holandii pod wskazany adres jest popularnym rozwiązaniem dla turystów, ale także spedycja Holandia. 

W tym miejscu warto wspomnieć o profesjonalnych usługach spedycyjnych z Polski do Holandii. Profesjonalne firmy mają w swoich flotach busy, plandeki standardowe i chłodnie. Dysponowanie rozbudowaną bazą specjalistycznych pojazdów zapewnia przewożenie dowolnego produktu bez względu na jego specyfikę, kształt czy wielkość. Doświadczeni kierowcy wyruszają wprost pod wskazany adres, zachowując w trakcie wykonywania usług pełen profesjonalizm i najwyższe standardy w kwestii przewozu. Profesjonalna spedycja towarów z Holandii do Polski oprócz dostarczania ładunków obejmuje też ich załadunek i rozładunek, załatwianie wymaganych formalności, wybór optymalnej trasy oraz inne czynności umożliwiające dostarczanie na czas przewożonych przedmiotów do celu.

Jeśli interesuje Cię transport Holandia – Important Cargo Traffic będzie świetnym wyborem.

Wymiana towarów na trasie Polska – Holandia

Polska eksportuje do Holandii urządzenia mechaniczne i maszyny oraz części do nich, spożywcze artykuły, a nawet samoloty i statki. Z kolei wśród produktów sprowadzanych do Polski są m.in. tworzywa sztuczne, produkty przemysłu chemicznego oraz maszyny i urządzenia. Wystarczy powierzyć transport i kompleksową spedycję do Holandii firmie mającej w tej kwestii doświadczenie i Twoje przedsiębiorstwo zdecydowanie ma szansę na stanie się częścią tego szerokiego rynku eksportowego.

Przewożenie statków lub części samolotów czy innych dużych gabarytowo pojazdów wymaga posiadania specjalnych zezwoleń i doświadczenia w transportowaniu ładunków ponadgabarytowych. Pamiętajmy, że standardowo maksymalna waga pojedynczego bagażu, który jest przekazywany do luku bagażowego lub do miejsca przeznaczonego do przewozu nie może przewyższać 30 kg. Bagaż podstawowy, przekraczający wskazane limity oraz bagaż dodatkowy może być przewieziony w sytuacji, gdy pozwoli na to miejsce w luku bagażowym albo miejsce do tego wyznaczone oraz za dodatkową opłatą. Dla profesjonalnej firmy możliwe jest jednak sprawne i bezpieczne przewożenie wszystkich, nawet specjalnych ładunków na trasie Polska-Holandia.

Mobile Sliding Menu