Pomoc prawna w Holandii

Kategoria artykułu: Prawo w Holandii
pomoc prawna w holandii

Bardzo często dostajemy od Was zapytania o pomoc prawną. Piszecie do nas zarówno na maila, czasem na Facebooku lub w komentarzach pod artykułami. Najpopularniejsze problemy z jakimi do nas piszecie to:

  • uległem/uległam wypadkowi w Holandii,
  • pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia,
  • pracodawca potrąca mi bardzo dużo za mieszkanie,
  • pracodawca, bądź agencja pracy nakładają na mnie niesłuszne kary.

Ale to jeszcze nie wszystko! Często piszecie że dostajecie zbyt małą wypłatę, że nadgodziny albo praca w weekendy nie jest Wam odpowiednio wypłacana. Często też pojawiają się pytania o kary pieniężne za zerwanie umowy. Jak zauważyliśmy przez blisko sześć lat działalności problem jest dość spory, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z Panią Sylwią Wojanowską.

Polski prawnik w Holandii

Pani Sylwia, od wielu lat pomaga Polakom w Holandii dochodzić swoich praw. Jeżeli doznaliście wypadku w pracy lub wypadku komunikacyjnego to możecie domagać się odpowiednio wysokiego odszkodowania! Co więcej, większość spraw w ogóle nie trafia do sądu – zazwyczaj strona przeciwna chce się spotkać z osobą poszkodowaną i polubownie rozwiązać sytuację.

Masz problem? Pisz!

info@wojnowska.com

lub dowiedz się więcej:

Odszkodowania Holandia

Prosimy także, abyście w komentarzu pod tym artykułem dali nam znać jak przebiegła współpraca i co wspólnie udało się osiągnąć. Te informację pomogą innym osobom w podjęciu decyzji, a także pokażą nam że to co robimy jest słuszne i dadzą nam jeszcze więcej mobilizacji do działania.

Mobile Sliding Menu