Pomoc prawna w Holandii

Kategoria artykułu: Prawo w Holandii
pomoc prawna w holandii

Bardzo często dostajemy od Was zapytania o pomoc prawną. Piszecie do nas zarówno na maila, czasem na Facebooku lub w komentarzach pod artykułami. Najpopularniejsze problemy z jakimi do nas piszecie to:

  • pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia,
  • pracodawca potrąca mi bardzo dużo za mieszkanie,
  • pracodawca, bądź agencja pracy nakładają na mnie niesłuszne kary.

Ale to jeszcze nie wszystko! Często piszecie że dostajecie zbyt małą wypłatę, że nadgodziny albo praca w weekendy nie jest Wam odpowiednio wypłacana. Często też pojawiają się pytania o kary pieniężne za zerwanie umowy. Jak zauważyliśmy przez blisko trzy lata działalności problem jest dość spory, a my nie mieliśmy realnego narzędzia żeby Wam pomóc. Mogliśmy jedynie powiedzieć idźcie do prawnika, ale to generuje dwa problemy. Po pierwsze ciężko jest o usługi prawne w Holandii w języku polskim. Po drugie prawnicy w Holandii mają dość wysokie stawki godzinowe, więc często gra nie była warta świeczki. Jednak my się nie poddajemy. Gdy w 2014 roku zakładaliśmy nasz portal, nie dawano nam szans. Od tamtej pory minęły ponad 3 lata, a naszą stronę wyświetlono blisko 2 miliony razy. Dlatego szukaliśmy rozwiązania i je znaleźliśmy!

Polski prawnik w Holandii

Z inicjatywy Pani Kamili z kancelarii Arslan & Arslan Advocaten która jest asystentką prawnika, nawiązaliśmy współpracę która ma na celu niesienie pomocy prawnej wszystkim Polakom, którzy tej pomocy potrzebują. Co wyróżnia kancelarię Arslan & Arslan? Po pierwsze Pani Kamila, która jest nie tylko asystentką prawnika, ale także biegle mówi zarówno po polsku, angielsku jak i holendersku. Dzięki temu doskonale zrozumie Wasz problem i będzie w stanie odpowiednio przekazać Wasz problem wykwalifikowanym holenderskim prawnikom. Po drugie kancelaria otrzymuje specjalne dofinansowania na swoje usługi, dzięki czemu są one znacznie tańsze i każdy może sobie na nie pozwolić. Mamy nadzieję że nawiązanie tej współpracy otworzy nowy rozdział w życiu naszego serwisu i od tej pory jeszcze sprawniej będziemy rozwiązywali Wasze problemy! Szybka pomoc prawna w Holandii Jeżeli więc macie problem możecie pisać na naszego maila, na facebooka, oraz bezpośrednio do Pani Kamili, która zajmie się Waszym problemem.

 

Masz problem? Pisz!

prawnik@arslan.nl

Prosimy także, abyście w komentarzu pod tym artykułem dali nam znać jak przebiegła współpraca i co wspólnie udało się osiągnąć. Te informację pomogą innym osobom w podjęciu decyzji, a także pokażą nam że to co robimy jest słuszne i dadzą nam jeszcze więcej mobilizacji do działania.

Mobile Sliding Menu