Legalne zatrudnienie przy minimum formalności – praca w Holandii

In Blog
praca holandia

Interesuje Cię praca w Holandii? Szukasz pracy na wakacje? A może wraz z partnerem lub partnerką chcesz dorobić za granicą? Sprawdź, gdzie znaleźć legalną pracę przy minimum formalności w Holandii!

  1. Praca w Holandii – gdzie szukać?
  2. Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana?
  3. Legalne zatrudnienie przez portal maszprace.pl

Praca w Holandii – czy to sezonowa, czy stała – cieszy się coraz większą popularnością. Nie tylko ze względu na ciekawe stanowiska, ale i atrakcyjną stawkę, legalne zatrudnienie, ubezpieczenie i gwarantowane zakwaterowanie. Osoby, które podejmą się pracy przez wskazany w artykule portal, otrzymują także możliwość dojazdu do pracy służbowym samochodem i mają zapewnioną opiekę koordynatorów polskojęzycznych, którzy obecnie przebywają na miejscu. Jeśli interesuje Cię praca w Holandii, nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Praca w Holandii – gdzie szukać?

Jeśli interesuje Cię praca w Holandii, podpowiadamy, gdzie warto szukać odpowiedniej dla siebie oferty. Na maszprace.pl znajdziesz szereg różnorodnych stanowisk, które oferują tylko i wyłącznie zweryfikowani pracodawcy. Dostępne są między innymi stanowiska dla operatorów wózka widłowego, na magazynie czy przy produkcji. Ponadto zainteresowany może rozpocząć pracę jako kierowca busa osobowego, kierownik ds. wsparcia biznesowego czy przy wykładaniu towaru. Na wspomnianym portalu znajdziesz także opcje dla par i na wakacje. Dla par poleca się na przykład pracę na magazynie odzieżowym. Jeśli interesuje Cię etat pracownika produkcji, tu także znajdziesz kilka opcji.

Dużą zaletą portalu maszprace.pl jest fakt, że poza opisem obowiązków, podawana jest stawka za godzinę oraz informacja na temat tego, czy znajomość języka angielskiego jest wymagana. Jeśli tak, to również podaje się informacje, na jakim poziomie. Na niektórych etatach wymagany jest angielski podstawowy lub komunikatywny. W przypadku kierowniczych stanowisk natomiast potrzebny jest angielski na poziomie biegłym.

Dzięki szerokiej ofercie na maszprace.pl zatrudnienie znajdują wszyscy zainteresowani. Na niektórych stanowiska nie jest wymagane doświadczenie zawodowe, ponieważ wszystkiego nauczyć się na miejscu. Nie dotyczy to oczywiście osób startujących na operatora wózka widłowego. Nawet w Polsce operator musi mieć odpowiednie uprawnienia.

Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana?

W większości przypadków dostępne na stronie maszprace.pl stanowiska wymagają znajomości języka angielskiego. W zależności od stanowiska potrzebny jest angielski na poziomie podstawowym lub komunikatywnym. Oczywiście im wyższe stanowisko, tym wyższy poziom angielskiego będzie wymagany. Na przykład jako kierownik powinieneś mieć umiejętności na poziomie biegłym.

Legalne zatrudnienie przez portal maszprace.pl

Gwarantujemy, że przez portal maszprace.pl zdobędziesz przede wszystkim legalne zatrudnienie. Poza szeroką ofertą stanowisk portal ten zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie – z reguły od 11,20 do 15,76 Euro za godzinę. Ponadto polscy pracownicy otrzymują opiekę polskojęzycznych koordynatorów, dostępnych na miejscu i dojazd do pracy służbowym samochodem. Portal zapewnia także komfortowe zakwaterowanie – zgodne z certyfikatem SNF – wraz z legalną holenderską umową i ubezpieczeniem.

Interesuje Cię oferta pracy w Holandii? Bez względu na to, czy potrzebujesz zatrudnienia na dłużej, czy tylko na okres wakacyjny, gwarantujemy, że na maszprace.pl znajdziesz wszystko. Niektóre firmy potrzebują pracowników sezonowych, także osoby, które ukończyły 18 lat, mogą podjąć się wakacyjnej pracy z możliwością przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na złożenie aplikacji na dane stanowisko, dokładnie sprawdź wymagania. Na niektórych stanowiskach może być potrzebne na przykład prawo jazdy, język angielski na wysokim poziomie, czy odpowiednich dokumentów, potwierdzających pewne umiejętności. Ten ostatni aspekt musi spełniać głównie operator wózka widłowego.

Dlaczego jeszcze warto sprawdzać, czy dostępna jest praca w Holandii przez portal maszprace.pl? Ponieważ poza wspomnianymi korzyściami, masz zagwarantowany także transport z Polski prosto do lokalizacji, w której zostaniesz zakwaterowany. Jeśli natomiast będziesz mieć własne mieszkanie, firma zapewnia zwrot tak zwanej kilometrówki.

Rozwijanie kompetencji zawodowych

Ze względu na to, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, jakie będą aktualne oferty pracy i jak będzie wyglądał zakres obowiązków pracownika, trudno czasami wybrać umiejętności, które przydadzą się w pracy za granicą. Warto jednak sprawdzać przede wszystkim wymagania wobec kandydatów, co pozwoli sprawdzić, czy firma stawia na operatorów wózków widłowych, czy też potrzebni są doświadczeni pracownicy, którzy mają znajomość języka obcego lub doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej. Dodatkowo wielu pracodawców co jakiś czas organizuje szkolenia, dzięki którym osoby pracujące dla nich na co dzień mogą podnieść swoje kwalifikacje. Zazwyczaj opłaca się korzystać z takich możliwości, bo może się to przełożyć na lepsze wynagrodzenie w przyszłości.

 

Mobile Sliding Menu