Halloween w Holandii – zobacz gdzie się bawić

In Wiadomości z Holandii, Wydarzenia

W krajach Europy Zachodniej, Halloween na stałe wpisało się w kalendarz ważnych wydarzeń społecznych. Nic więc dziwnego, że z roku na rok ten dzień staje się coraz popularniejszy, a organizowane imprezy są coraz to bardziej widowiskowego. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 4 najlepsze wydarzenia Halloween-e, które odbędą się już w tym tygodniu!

Halloween w Rotterdamie

26 października w Klubie Annabel w Rotterdamie, odbędzie się pokaz tańca dancehall, w stylu Halloween. Jak mówią organizatorzy, kroki są na tyle proste że bez problemu się ich nauczysz! Jedyny warunek jaki musisz spełnić, aby wziąć udział w tej imprezie to posiadanie strasznego kostiumu oraz kupienie biletu w cenie 14 euro za osobę.

Halloween w Hadze

Z kolei w Hadze, klub N1 daje totalnego czadu i organizuje imprezę na dachu z przepiękną panoramą miasta w tle. Jakby tego było mało, to tematem przewodnim będzie nie tylko Halloween, ale także seks i erotyzm. To może być naprawdę seksowna mieszanka! Wulgarne i ponętne ubrania są mile widziane! Jeżeli chodzi o muzykę – jakby powyższe informacje, były za mało przekonujące – to w klubie N1 będziecie bawić się przy dźwiękach RnB & House oraz kultowej muzyki z lat 80., 90. 00. granej przez najlepszych DJ-ów w mieście. Bilet wstępu kosztuje 21,70 euro.

Halloween w Amsterdamie

Również 26 października w Amsterdamie odbędzie się już 11 edycja Amsterdam Halloween. W tym roku tematem przewodnim imprezy będzie Japanese Horror Story i Kuchisake Onna, czyli osławiony duch z Japonii. Dlatego jeżeli chcecie się wybrać na to wydarzenie, koniecznie musicie mieć strój nawiązujący do tej tematyki. Bilet na to wydarzenie kosztuje 29,50 euro za osobę.

Halloween Creep Express

Nie lubicie muzyki i tańczenia na parkiecie, ale chcecie pobawić się podczas Halloween w Holandii? Nie ma problemu!

Highway to heaven, czy może train to hell? Jeżeli druga opcja wydaje Wam się ciekawsza to przejażdżką Halloween Creep Expressem może Was zainteresować. Ten pociąg jak z horroru zaczyna swój kurs ze stacji Loenen, która na ten dzień zostanie przekształcona w stację duchów. Jazda nawiedzonym pociągiem w nieznane, to może być wydarzenie, którego nie zapomnisz do końca życia. Bilet na tę atrakcję, kosztuje jedynie 20 euro!

Mobile Sliding Menu