Aterima

In Agencje pracy w Holandii
aterima agencja pracy w holandii opinie

Agencja pracy ATERIMA zajmuje się rekrutacją pracowników zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny że szczególnym naciskiem na Niemcy i Francję. ATERIMA dba nie tylko o pracodawców, ale także i przede wszystkim dba o swoich pracowników dlatego jest członkiem polskiego działu HR, posiada certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez jednostkę certyfikującą TŰV Rheinland Polska oraz jest partnerem społecznym stowarzyszenia PoMOC które zajmuje się pomocą ofiarom przemocy oraz handlu ludźmi. Oprócz tego ATERIMA jest związana także ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Mobilności Pracy oraz należy do OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy).

Agencja pracy ATERIMA poszukuje szerokiego wachlarzu ludzi zaczynając od pracowników produkcji, poprzez serwis sprzątający, opiekę nad osobami starszymi na konkretnych specjalistach kończąc.

Jak czytamy na stronie internetowej agencji w przypadku podjęcia pracy na terenie Francji ATERIMA gwarantuje umowę o pracę tymczasową, płatne nadgodziny oraz darmowe zakwaterowanie – w przypadku pracy na terenie Niemiec nie ma żadnej wzmianki o darmowym zakwaterowaniu.

Siedziba agencji pracy ATERIMA mieści się w nowoczesnym biurowcu Bonarka4Business w Krakowie, a wzmianki o agencji pojawiały się na Onecie, Polsat News, we Forbes oraz wielu innych mediach. Pomimo tego że nie znaleźliśmy informacji że aktualnie agencja pracy ATERIMA zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek holenderski to zdecydowaliśmy się umieścić ją na naszej liście agencji pracy w Holandii ponieważ jest ona bardzo popularna wśród Polaków pracujących w Holandii

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

aterima agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.aterima.pl

Siedziba firmy
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Polska

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej AB Midden Nederland. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu