Arja

In Agencje pracy w Holandii
ajra agencja pracy w holandii opinie

Agencja pracy Arja działa na terenie Holandii i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Polski. Agencję prowadzą dwie osoby Pani Janina Krokos, oraz Holender Theo Jansen powiązany z dużą firmą zajmującą się produkcją fabryki Jansen Paprika. Pani Janina mieszka i pracuje w Holandii od 1986 roku, a Theo Jansen pracuje w biznesie już od 1976 roku. Na stronie internetowej agencji Arja czytamy że zatrudnia pracowników zgodnie z CAO, co jest bardzo dobrym sygnałem dla potencjalnego kandydata. Brakuje jednak informacji czy hotel robotniczy posiada certyfikat FlexHome, jednak na stronie agencji czytamy że w pokojach mieszka od jednej do trzech osób (w zależności od wielkości pokoju) oraz że hotel jest wyposażony we wszystkie niezbędne przedmioty (wyposażona kuchnia, pralnia etc.).

Agencja Arja zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie na terenie hotelu robotniczego – zakwaterowanie oczywiście jest płatne, ale co ciekawe opłata za mieszkanie jest pobierana co 4 tygodnie, a nie jak w przypadku innych agencji co tydzień.

Agencja pracy oprócz zakwaterowania zapewnia swoim pracownikom również transport do pracy – w przypadku gdy odległość od pracy jest mniejsza niż 10 km, agencja udostępnia rowery.

Jeżeli szukasz zatrudnienia za pośrednictwem Arja, możesz spodziewać się pracy w takich branżach jak:

  • serwis sprzątający / usługi sprzątania,
  • zakłady produkcyjne (praca na produkcji, praca przy taśmie),
  • praca w ogrodnictwie (na przykład sortowanie i sadzenie cebulek kwiatowych),
  • praca w rolnictwie (praca przy zbiorach, praca na szklarniach).

W stosunku do kandydatów agencja nie posiada żadnych specjalnych wymagań poza pracowitością, sumiennością i dokładnością.

ajra agencja pracy w holandii opinie

strona internetowa
www.arja.nl

Siedziba firmy
Het Eefting 11-21
7541 WH Enschede
Holandia

Kontakt:
info@arja.nl

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej danej agencji pracy. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu