Aldora

In Agencje pracy w Holandii
aldora holandia

Agencja pracy Aldora jest polską agencją pracy z siedzibą w Kędzierzynie Koźlu specjalizującą się w zatrudnianiu Polaków. Od kandydatów zazwyczaj nie oczekuje się żadnych umiejętności ani znajomości języków obcych. Agencja Aldora wypracowała sobie bardzo dobry nawyk, który polega na podawaniu w ofercie pracy szczegółowych danych dotyczących wynagrodzenia (minimalna ilość godzin w tygodniu) oraz dokładnie rozpisanego wynagrodzenia oraz kosztów zakwaterowania w zależności od wieku. Jak czytamy na stronie agencji, Aldora wnioskuje także o zasiłek mieszkaniowy dzięki czemu koszty zakwaterowania są jeszcze niższe.

Agencja Aldora oferuje także pracę dla par, a także wypłaca zaliczkę w wysokości 50 euro dla osób bez wyrobionego jeszcze numeru BSN. Bardzo fajnym pomysłem było także umieszczenie na stronie internetowej zdjęć z agencyjnych mieszkań oraz z zakładów pracy, dzięki czemu pracownik jeszcze przed wyjazdem może już zapoznać się z zakładem pracy oraz mieszkaniem.

Agencja Aldora oferuje pracę głównie w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Będzie to głównie praca na szklarniach i polach.

Warto zwrócić uwagę że na stronie agencji NIE MA nic o ABU, ani o certyfikacie FlexHome – posiadanie tych certyfikatów oznacza że agencja spełnia wysokie standardy pracy i zakwaterowania. Ich brak na pewno nie jest niczym dobrym.

aldora holandia

strona internetowa
www.aldora.com.pl

Siedziba firmy
ul. Grunwaldzka 3
47-220 Kędzierzyn – Koźle
Polska

Kontakt:
info@aldora.com.pl
77 480 20 15

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej Addeco. Nie gwarantujemy poprawności tych danych ani ich aktualności. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

Mobile Sliding Menu