80 godzin prac społecznych za atak nożem

Kategoria artykułu: Aktualności, Wiadomości z Holandii Opublikowano w dniu:
atak nozem

Sytuacja miała miejsce w miejscowości Dodewaard. Pijany Polak zachowywał się agresywnie wobec swojej dziewczyny i oskarżał ją o oszustwo. Konflikt rósł z minuty na minuty, aż pijany agresor uderzył swoją partnerkę rozbitą butelką po winie w policzek.
Przerażona kobieta uciekła z domu i pobiegała do swojego brata. Gdy rodzeństwo wspólnie wróciło na miejsce zdarzenia zobaczyli że agresor trzyma w ręce nóż. Niestety próby uspokojenia sytuacji jeszcze bardziej nakręcały agresora, który wbijał nóż w ścianę i wyzywał swoją dziewczynę oraz jej brata.

hydraulik holandia

Praca jako Hydraulik

Jesteś hydraulikiem i marzysz o lepszych zarobkach? Jeśli tak, może warto zastanowić się nad wyjazdem na kontrakt do Holandii?

Czytaj dalej >>

Gdy wreszcie udało się zabrać napastnikowi nóż, też natychmiast pobiegł do kuchni po nowy. Ostatecznie cała szarpanina skończyła lekkimi obrażeniami dla dziewczyny oraz kilkoma ranami kutymi dla jej brata.
Oczywiście agresor został za swój czyn pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Prokurator domagał się dla niego miesiąca pozbawienia wolności oraz 80 godzin prac społecznych. Ostatecznie jednak – z uwagi na brak wcześniejszych konfliktów z prawem – sąd zadecydował aby zrezygnować z pozbawienia wolności i skazał 31 letniego Polaka na 80 godzin prac społecznych.

To może Cię zainteresować!

czy warto emigrowac do holandii

Czy warto wyjechać do Holandii w 2019 roku

Huczny Sylwester już za nami, a my rozpoczynamy Nowy Rok. Na pewno dla części osób będzie on rokiem emigracji.

Czytaj dalej >>
flaga Holandii

Flaga Holandii

Holenderska flaga nie należy do skomplikowanych - tworzy ją prostokąt składający się z trzech poziomych pasów. Czerwień, biel i

Czytaj dalej >>
Praca w szklarni

Praca w szklarni

Jeżeli szukasz pracy w Holandii z pewnością trafiłeś już na oferty pracy dotyczące pracy przy roślinach. Nie ma w

Czytaj dalej >>

Zostaw komentarz:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu