Zostałeś skazany? Nie wiesz?

[Usługi] - Adwokaci, prawnicy

Zgłoś nadużycie

Zdjęcie

Opublikowano: 14-02-2018, wygaśnie: 21-02-2018

Wyświetleń: 7

Dodał(a): AJLex

Emailbiuro@ajlex.pl

Lokalizacja: AmsterdamCzęsto bywa tak, że przy wyjeździe za granicę zostawiamy w kraju niepozamykane sprawy. Jeśli są to sprawy karne istnieje możliwość, że podczas przebywania w innym państwie został wydany na nas wyrok skazujący. Równie częste są przypadki gdzie podczas naszej nieobecności wyrok prac społecznych został zamieniony na więzienie, a wyroki zawieszenia zostały odwieszone bez naszej wiedzy.

 

Jeśli tak jest (nawet gdy nie wiedziałeś o problemach z prawem) zostaniesz aresztowany po powrocie do Polski, spowoduje to utratę dotychczasowej pracy oraz dotychczasowego życia. Co gorsza mógł zostać wydany Europejski Nakaz Aresztowania lub list gończy i zostaniesz aresztowany na terenie państwa, w którym aktualnie przebywasz.

 

Dlaczego my?

 

Uzyskasz informację bez przyjazdu do Polski. Zlecając nam uzyskanie informacji nie musisz obawiać się o ujawnienie Twojego miejsca pobytu,  naszych prawników zobowiązuje tajemnica adwokacka. Realizujemy zlecenia maksymalnie w przeciągu 14 dni. Jeśli okaże się, że jesteś poszukiwany możesz liczyć na obsługę prawną w atrakcyjnej cenie. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy - jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.

 

Z każdej sprawy jest wyjście – w 9 na 10 przypadków nie musi kończyć się odbyciem kary jeśli w porę uzyskamy informację!

Formularz kontaktowy


Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Strzałka w górę