poszykujemy pracowników do przetwórni drobiu na stanowisko pakowacza

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 6

Dodał(a): ABMN

Emailwork@abmiddennederland.nl

Aktualnie poszykujemy pracowników do przetwórni drobiu na stanowisko pakowacza

Zakres obowiązków:

Pakowanie piersi z kurczaka w pojemniki po 5 kg., naklejanie etykiet, oraz sztaplowanie kartonów po dwa pudelka w kartonie.

Oczekiwania:

- gotowość do pracy w temp. 4-6 stopni Celsjusza

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

- cotygodniowe wyplaty

- bezplatny transport do pracy

- zakwaterowanie, ubezpieczenie

- opieka koordynatora

Zapraszamy do polubienia strony na Facebook: ab midden nederland pl

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV na adres: work@abmiddennederland.nl z dopiskiem w tytule: pakowacz