Magazyn z zywnoscia

[Szukam] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 5

Dodał(a): ABMN

Emailwork@abmiddennederland.nl

Zglos sie do AB Midden Nederland !!!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

- pracownik magazynu w firmie zajmującej się transportem żywności

Obowiązki:

Prace magazynowe, układanie, przenoszenie, ładowanie skrzynek na wózki transportowe

Oczekiwania:

- język angielski w stopniu dobrym i  j. holenderski w stopniu podstawowym

- motywacja do pracy

- prawo jazdy

Oferujemy :

- zakwaterowanie, ubezpieczenie

- bezpłatny transport do pracy

- tygodniowe wypłaty

- opieka koordynatora

- możliwość stałej pracy

Zapraszamy do polubienia strony na Facebook: ab midden nederland pl

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o kontakt wysyłając swoje CV w tytule: magazyn na adres mailowy: work@abmiddennederland.nl