Praca na produkcji od zaraz! Dla kobiet i mężczyzn! *UMOWA O PRACĘ*

[Usługi] - Praca - oferuję - Nowe

Wyświetleń: 732

Cena do negocjacji

Dodał(a): axidus

Telefon178508070 Emailrzeszow@axidus.pl

Poszukujesz pracy i chciałbyś/chciałabyś zacząć atrakcyjnie zarabiać?
IDEALNIE się składa! Mamy dla Ciebie pracę w Holandii!
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Mamy ostatnie wolne miejsca w pracy produkcyjnej z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia w Holandii!!!

Praca od zaraz, dla kobiet, mężczyzn, par!

*Nie zwlekaj, aplikuj już dziś*

Dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy:

- pracowników produkcji

OPIS STANOWISKA

Pracownik sektora produkcyjno - ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki) - ogólne prace produkcyjne, m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoców i warzyw, proste prace magazynowe

WYMAGANIA

• dyspozycyjność
• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
• silna motywacja do pracy
• zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które podejmują swoją pierwszą pracę

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie wstępne przed podjęciem pracy
• pracę w miłej atmosferze pod stałą opieką polskich koordynatorów
• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
• umowę podpisywaną przed wyjazdem
• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu
• możliwość rozwoju zawodowego (dłuższe kontrakty, szkolenia zawodowe i językowe)
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskim
• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Axidus Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia (12631)

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane

rzeszow@axidus.pl

17 850 80 70

17 859 35 10