Praca od zaraz - pakowanie elementów drobiu!

[Usługi] - Praca - oferuję

Wyświetleń: 6

Dodał(a): LiderJob

Telefon500 017 878 Emailbiuro@liderjob.pl

Agencja Zatrudnienia LiderJob  ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.

OPIS STANOWISKA:

-   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

-   kontrola jakości

-   pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego

OFERUJEMY :

- dodatki za pracę zmianową

- brak stawek wiekowych

- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny

- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

- opiekę polskiego koordynatora

- mieszkanie

- ubezpieczenie

- dojazd do pracy

WYMAGANIA:

- motywacja do pracy

- zaangażowania

- dobrej organizacji pracy własnej

ZADZWOŃ POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)

LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"