Przeglądając ostatnio internet trafiłem na bardzo ciekawy dokument z bieżącego roku przybliżający nam realia pracy w Holandii. Bohaterkami dokumentu są trzy kobiety Dorota, Malwina oraz Justyna. Każda z tych kobiet jest w innym wieku, ma za sobą inne doświadczenia i przeżycia. Pomimo wielu różnic łączy je jedna wspólna cecha - każda z nich zdecydowała się opuścić bliskich i wyjechać do Holandii w poszukiwaniu pieniędzy i lepszego jutra. Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę Holandia.

sitestat

W tym 45 minutowym dokumencie możemy zobaczyć jak pracują, gdzie mieszkają oraz co czują (co czujemy) po przyjeździe i podjęciu pracy w Holandii. Bardzo interesujący dokument, który bardzo ciekawie się ogląda. Polecam szczególnie tym, którzy planują przyjechać do Holandii do pracy i myślą że tutaj pieniądze leżą na ziemi, a życie w Holandii toczy się wokół imprez, narkotyków, a jedynie w wolnych chwilach chodzi się do "niezbyt trudnej pracy dla idiotów".

Komentarze  

0 #2 Asia 2017-03-17 20:45
Jak dla mnie ten film jest przesadzony. Te dziewczyny to już margines w Polsce a co dopiero W Holandii
Cytować
0 #1 Patryk 2016-09-09 10:26
Dzięki :) Przynajmniej teraz wiem jak to wygląda i czego mam się spodziewać bo w sumie za 3 dni wyjazd a ja dalej nie wiedziałem z czym co się je ::)Jeszcze raz dzięki :)
Cytować

Zobacz inne artykuły