Pomoc prawna w Holandii

arslan

Bardzo często dostajemy od Was zapytania o pomoc prawną. Piszecie do nas zarówno na maila, czasem na Facebooku lub w komentarzach pod artykułami. Najpopularniejsze problemy z jakimi do nas piszecie to:

  • pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia,
  • pracodawca potrąca mi bardzo dużo za mieszkanie,
  • pracodawca, bądź agencja pracy nakładają na mnie niesłuszne kary.

Ale to jeszcze nie wszystko! Często piszecie że dostajecie zbyt małą wypłatę, że nadgodziny albo praca w weekendy nie jest Wam odpowiednio wypłacana. Często też pojawiają się pytania o kary pieniężne za zerwanie umowy. Jak zauważyliśmy przez blisko trzy lata działalności problem jest dość spory, a my nie mieliśmy realnego narzędzia żeby Wam pomóc. Mogliśmy jedynie powiedzieć idźcie do prawnika, ale to generuje dwa problemy. Po pierwsze ciężko jest o usługi prawne w Holandii w języku polskim. Po drugie prawnicy w Holandii mają dość wysokie stawki godzinowe, więc często gra nie była warta świeczki. Jednak my się nie poddajemy. Gdy w 2014 roku zakładaliśmy nasz portal, nie dawano nam szans. Od tamtej pory minęły ponad 3 lata, a naszą stronę wyświetlono blisko 2 miliony razy. Dlatego szukaliśmy rozwiązania i je znaleźliśmy!

Polski prawnik w Holandii

Z inicjatywy Pani Kamili z kancelarii Arslan & Arslan Advocaten która jest asystentką prawnika, nawiązaliśmy współpracę która ma na celu niesienie pomocy prawnej wszystkim Polakom, którzy tej pomocy potrzebują. Co wyróżnia kancelarię Arslan & Arslan? Po pierwsze Pani Kamila, która jest nie tylko asystentką prawnika, ale także biegle mówi zarówno po polsku, angielsku jak i holendersku. Dzięki temu doskonale zrozumie Wasz problem i będzie w stanie odpowiednio przekazać Wasz problem wykwalifikowanym holenderskim prawnikom. Po drugie kancelaria otrzymuje specjalne dofinansowania na swoje usługi, dzięki czemu są one znacznie tańsze i każdy może sobie na nie pozwolić. Mamy nadzieję że nawiązanie tej współpracy otworzy nowy rozdział w życiu naszego serwisu i od tej pory jeszcze sprawniej będziemy rozwiązywali Wasze problemy! Szybka pomoc prawna w Holandii Jeżeli więc macie problem możecie pisać na naszego maila, na facebooka, oraz bezpośrednio do Pani Kamili, która zajmie się Waszym problemem.

 

Masz problem? Pisz!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy także, abyście w komentarzu pod tym artykułem dali nam znać jak przebiegła współpraca i co wspólnie udało się osiągnąć. Te informację pomogą innym osobom w podjęciu decyzji, a także pokażą nam że to co robimy jest słuszne i dadzą nam jeszcze więcej mobilizacji do działania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły