Park rozrywki Slagheren

slagheren holandiaPark Slagharen mieści się w Holandii w miejscowości uwaga, uwaga... Slagharen! Dokładnie tak, park rozrywki nazywa się tak samo jak miejscowość w której się znajduje. Sam park rozrywki powstał w

1963 roku, jego powierzchnia wynosi 50 hektarów i znajduje się zaledwie 14 km od granicy niemiecko - holenderskiej. W parku Slagharen znajdziemy wiele atrakcji, jednak miłośnicy mocnych wrażeń raczej nie znajdą tu nic dla siebie. Na miłośników mocnych wrażeń czekają tutaj jedynie dwa roller coastery, jednak jeżeli chcesz się po prostu dobrze bawić i nie potrzebujesz do tego ogromnej prędkości i ogromnych przeciążeń to znajdziesz tutaj wiele mniejszych i większych karuzeli które na pewno uprzyjemnią Ci pobyt na terenie parku.

Na uwagę zasługuje także fakt że na terenie parku znajduje się amerykański cyrk w którym występuje słynny włoski klaun oraz trio Caveagna. Oprócz cyrku w określonych godzinach w parku odgrywane są sceny żywcem wyjęte z najlepszych westernów podczas których na własne oczy zobaczymy pełne emocji strzelaniny oraz spektakularne akrobacje, a jeżeli Twoje dzieci są miłośnikami westernów to za Twoją zgodą będą mogły przejechać się na prawdziwym koniu – zupełnie jak na dzikim zachodzie. To jeszcze nie wszystko! Latem o określonych porach przez miasteczko przechodzą kolorowe parady wydając przy tym pełno huków, krzyków co gwarantuje zwiedzającym dużą dawkę pozytywnych emocji.

Adres parku rozrywki Slagharen

Attractiepark Slagharen, Zwarte Dijk 37, 7776PB Slagharen, Holandia.

Dni i godziny otwarcia

czynne od marca do listopada w godz 10:00 -17:30 (w sezonie letnim do 20:00).

Cena biletu

Ceny biletów zaczynają się od 15 euro.

Strona internetowa parku

slagharen.com

Adres email parku rozrywki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon do informacji parku

+31 523 683 000

ATRAKCJE

APOLLO, BIG WHEEL, Cable Car, Chuck Wagon, Convoy race, Dancing Water Theater, Eagle, El Teatro, Enterprise, Expedition Nautilus, Flying Cloud, Fogg's Trouble, Free Fall, Gallopers, Indian, Pony Ride, Jumbo, Kid's Country, Loggers Slide, Magic Bikes, Merry Go Mad, Mine Train, Monorail, Octopus, Old Timer, Parada, Pirate, Ripsaw Falls, Rocky Mountain Springs, Rosie's Tea Party, Rosies Playground, Sky Tower, The Passepartout Explorer, Thunder Loop, Tomahawk, Western Village Theater, White Water, Wild West Adventure

Jeżeli szukasz innych parków rozrywki w Holandii kliknij tutaj

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły