dippedoe holandiaDippieDoe Best – wesołe miasteczko czy park rozrywki ?

DippieDoe jest parkiem rozrywki (wesołym miasteczkiem) znajdującym się w Holandii w okolicach miejscowości Best (okolice Eindhoven). DippieDoe jest parkiem rozrywki przeznaczonym zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, wprawdzie nie umywa się do takich gigantów jak De Efteling czy Walibi Holland które również znajdują się na terenie Holandii jednak możemy liczyć na sporą dawką zabawy.

Park rozrywki DippieDoe

W parku DippieDoe możemy skorzystać z takich atrakcji jak popularna wieża ciśnień (Dolle Drop) czy kolejka górska Tyfoon. Znacznie więcej atrakcji znajdą tu jednak dzieci które mogą skorzystać z wielu karuzel przeznaczonych dla młodszej klienteli takich jak samochody, karuzele łańcuchowe, zjeżdżalnie, place zabaw czy zjeżdżalnie.

Ten park rozrywki nie jest stworzony dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, a raczej dla rodzin z dziećmi które chcą w miłej atmosferze spędzić słoneczną niedzielę obserwując jak ich dzieci z uśmiechem na ustach korzystają ze stworzonych dla nich atrakcji. Na terenie wesołego miasteczka znajduje się także kino oraz liczne budki z jedzeniem i restauracje.

Adres:

Wesołe miasteczko DippieDoe znajduje się pod adresem:

Familiepark DippieDoe
Ekkersweijer 1, 5681 RZ BEST

Godziny otwarcia:

Wesołe miasteczko jest otwarte w środy i piątki wewnątrz: od 12.30 do 18.00, z kolei w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00

Ceny biletów:

Ceny biletów od stycznia do końca marca wynoszą € 9,95 od osoby dorosłej oraz € 8,45 od osoby
powyżej 65 roku .

Z uwagi na to że w Holandii ceny zmieniają się właściwie z kwartału na kwartał, przed odwiedzeniem wesołego miasteczka zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, która niestety nie jest dostępna w żadnym innym języku za wyjątkiem holenderskiego przez co nawigacja po oficjalnej stronie internetowej może być nieco utrudniona i uciążliwa.

Adres strony internetowej DippieDoe: dippiedoe.nl

Zachęcamy również do odwiedzenia działu parki rozrywki w Holandii w której znajdziecie Państwo szczegółowy opis pozostałych parków rozrywki znajdujących się na terenie Holandii, a warto pamiętać o tym że zróżnicowanie parków rozrywki na terenie Holandii jest naprawdę ogromne, a z uwagi na małe terytorium Holandii nie ma żadnego problemu z tym, żeby dojechać nawet w jej najdalsze zakamarki.

Jeżeli szukasz innych parków rozrywki w Holandii kliknij tutaj

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły