telefon w Holandii

Po przyjeździe do Holandii bardzo ważne jest załatwienie sobie Holenderskiego numeru telefonu. Telefon będzie nam potrzebny do kontaktu z pracodawcą, a dzięki wybraniu odpowiedniej oferty pozwoli nam także, na bardzo tanie rozmowy do Polski.

W Holandii mamy kilku operatorów sieci komórkowej, jednak wydaje mi się że jedynie jeden z nich jest warty polecenia i spełnia wszystkie moje warunki czyli:

  • strona operatora jest w języku polskim,
  • telefon jest na kartę,
  • nie podpisujemy żadnej umowy,
  • darmowe rozmowy i smsy wewnątrz sieci,
  • darmowy starter,
  • możliwość wykupienia specjalnych pakietów.

Jedynym operatorem który spełnia te wszystkie kryteria jest sieć Lebara. Ich darmowe startery są dostępne w prawie każdym prywatnym sklepie, a korzystając z jej usług mamy naprawdę wiele, za bardzo niską cenę. Oprócz tego że rozmowy wewnątrz sieci są darmowe (a bardzo dużo Polaków korzysta z Lebary), możemy wykupić sobie specjalny pakiet do rozmów. Za 30€ możemy wykupić sobie na 30 dni 1 gb internetu oraz 1000 minut na wszystkie numery w Europie! Co ciekawe, jeżeli nie wykorzystamy wszystkich minut (a mamy ich ponad 16,5 godziny), a wykupimy kolejny pakiet niewykorzystane minuty przechodzą na następny miesiąc.

Co więcej, bez względu na to czy zasilamy telefon przez internet, czy poprzez kartę prepaid zyskujemy dwa razy więcej środków na koncie. Dla przykładu, jeżeli doładujemy telefon za 10€ mamy do wykorzystania 20€, jeżeli doładujemy za 20€, na koncie mamy do wykorzystania aż 40€ - i to bez żadnych umów i zobowiązań.

W moim odczuciu Lebara jest najlepszą opcją "na kartę" jeżeli cenimy sobie brak zobowiązań, stały dostęp do internetu oraz częste (i długie!) rozmowy do Polski.

Istnieje również możliwość wykonywania tanich rozmów telefonicznych przez skype, dokładny opis tej usługi znajdziecie tutaj.

Komentarze  

+1 #7 niki luanda 2017-11-17 17:50
aha i niestetty w tej sieci malo internetu... a potem szybko zżera, wiec tylko uzywac w razie koniecznosci
Cytować
0 #6 niki luanda 2017-11-17 17:48
lebara dość tak kroi... i te darmowe rozmowy w sieci nie liczą sie po zakupie startera tylko po doładowaniu lecz mimo to bd dalej korzystał - jako ze znajomi tez maja lebare i mnoge dzwonic za darmo a nie chce wydawac wiele cennych dla mnie pieniedzy na testy i porownania...

dzieki za ten cynk o 1000 minut jesli nadal działa to świetna sprawa raczej.. nie do wykorzystania
Cytować
0 #5 kloszard 2017-03-27 09:28
Fajnie, że nadal pobierają zakazaną już w UE tzw. opłatę startową.
Lebara One 0,12 €
lebara 10=20 0,23 €
Poza tym, polecam przed nawiązaniem połączenia, wpierw sprawdzić swój stan konta, następnie zaraz po zakończeniu rozmowy, ponownie sprawdzić stan konta.
Niejednokrotnie można się bardzo zdziwić.
Reklamacje na infolinii potrafią trwać nawet 40 min, ale reklamować można dopiero po minimum 24 godzinach. Dopiero po tym czasie spłyną dane do dostępu dla Obsługi Klienta.
Cytować
+1 #4 Mariooo 2017-03-10 23:50
Cytuję lukas:
dostalem mandat w holandi za brak pasów czy ktos cos wie ile jest za pasy w holandi bo moze mnie firma w ciula robi

Ja dostałem 147€ 8)
Cytować
0 #3 Przemek 2017-02-12 11:14
Cytuję lukas:
dostalem mandat w holandi za brak pasów czy ktos cos wie ile jest za pasy w holandi bo moze mnie firma w ciula robi


Czasem firmy robią w ciula, poproś o ORYGINAŁ dokumentu. nie ma oryginału, nie ma mandatu, nie podpisuj ja tak miałem chcieli mnie naciągnąć na mandat poprosiłem o oryginał i czekam do tej pory od ponad roku.
Cytować
-1 #2 lukas 2017-01-31 20:34
dostalem mandat w holandi za brak pasów czy ktos cos wie ile jest za pasy w holandi bo moze mnie firma w ciula robi
Cytować
+9 #1 Daniel 2015-06-20 13:33
A co uważasz o Lycamobile  ?
Cytować

Zobacz inne artykuły