busem do holandii

Holandia to kraj, który w dalszym ciągu pozostaje celem zarobkowym sporej liczby Polaków. W konsekwencji na rynku, niczym grzyby po deszczu pojawiają się nowe firmy transportowe, które oferują przewóz ludzi w mniej lub bardziej komfortowych warunkach. Podróżując do Holandii, czy też innego kraju europejskiego, ważne, aby sięgnąć po usługi firmy, która nie zawiedzie naszych oczekiwań. Jak to zrobić? I czym kierować się przy wyborze odpowiedniego usługodawcy? Kilka wskazówek poniżej.

koordynator-wywiad

Wiemy, że wiele osób marzy o tym aby pracować jako koordynator w agencji pracy tymczasowej. Taka praca niesie ze sobą wiele plusów i minusów, ale przede wszystkim daje całkiem fajne zarobki. Dlatego postanowiliśmy zapytać koordynatora z Van Koppen & Van Eijk o to jak faktycznie wygląda taka praca, jak można ją dostać oraz na jakie zarobki można liczyć.

Jak zostać koordynatorem w Agencji Pracy Tymczasowej? Czy trzeba aplikować bezpośrednio na to stanowisko, czy np. zdarza się że jakiś pracownik jest taki dobry, że proponujecie mu taki awans?

Co można wysłać do Holandii?

Międzynarodowy przewóz paczek obwarowany jest wieloma przepisami. Dodatkowo niektóre kraje wprowadzają własne ograniczenia, dlatego, aby nie narazić się na nieprzyjemności, warto przed nadaniem przesyłki zorientować się, co jest zabronione. Dotyczy to m.in. Holandii, chociaż w porównaniu z innymi krajami wypada ona od tym względem dość liberalnie.

logistics-852936 960 720

Zobacz inne artykuły