Euro labora

Agencja pracy Euro Labora zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek austriacki, francuski, niemiecki, szwajcarski oraz najbardziej nas interesujący rynek holenderski. Euro Labora posiada głównie oferty pracy w branży logistycznej, budowlanej, gastronomicznej, logistycznej, medycznej, produkcyjnej, a także w różnych pozostałych zawodach jak na przykład kierowca czy mechanik samochodowy.

Na stronie agencji nie znajdujemy informacji od kiedy agencja pracy tymczasowej Euro Labora istnieje, ani nie znajdujemy informacji o posiadanych przez nią certyfikatach (jest jedynie informacja o OKAP-ie).

Być może wynika to z faktu, że Euro Labora jak sama pisze zatrudnia pracowników bezpośrednio u pracodawcy, a nie jest wielkim molochem z własnymi hotelami robotniczymi i ogromną flotą samochodową, co wbrew pozorom może okazać się jej zaletą ponieważ często indywidualni, mniejsi pracodawcy zapewniają pracownikom lepsze warunki mieszkaniowe jak i finansowe niż duże agencje.

Agencja Euro Labora świadczy także usługi związane z odzyskiwaniem podatku z zza granicy.

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Euro Labora. Jeżeli masz własną opinie o Euro Labora prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.euro-labora.com

Adres:
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
Polska

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 32 417 20 56
kom. +48 534 550 034
kom. +48 533 550 034

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły