eupeople

W tym artykule skupimy się na Agencji EU People, która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Polski do pracy w Holandii.

Pomimo tego że strona internetowa agencji pracy tymczasowej EU People wygląda dość ubogo, to jest to jedna z pewniejszych agencji pracy na rynku. Wiemy to bo kilka osób z naszej redakcji pracowało u nich w różnych odstępach czasu, a niektórzy z nas pracują tam do tej pory!

EU People poszukuje pracowników głównie do magazynów i dużych centr logistycznych. Agencja zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie, darmowy transport do pracy oraz opiekę doświadczonych koordynatorów. Zakwaterowanie zazwyczaj odbywa się w domkach typu bungalow, ale także w kamienicach i blokach.

Bardzo ważną informacją jest fakt że Eu People zrzeszone jest w NBBU co oznacza że są oni kontrolowani przez zewnętrzną organizację pod względem poprawności zatrudnienia, wysokości zarobków oraz warunków mieszkaniowych.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie z tą firmą, nie mamy jej kompletnie nic do zarzucenia. Wypłaty zawsze były na czas, a koordynatorzy reagowali na wszelkie problemy związane ze współlokatorami. Wydaje nam się także, że jeżeli ktoś szuka pracy na dłuższy okres czasu to bez problemu znajdzie ją właśnie dzięki tej agencji. W odróżnieniu od niektórych agencji, Eu-people traktuje swoich pracowników z wyjątkowym szacunkiem i jeżeli mamy jakiś problem (związany z pracą, współlokatorem lub nagłą sytuacją losową), możemy bez obaw udać się do naszego koordynatora i liczyć na pomoc w rozwiązaniu naszego problemu. Jeżeli macie jakieś własne doświadczenia związane z tą agencją pracy opiszcie je koniecznie w komentarzach pod tym artykułem.

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej EU People. Jeżeli masz własną opinie o EU People prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
eu-people.com.pl

Adres:
Ul. Krakowska 39
45-075 Opole
Polska
(Wejście od strony ul. Tadeusza Kościuszki)

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Numer polski: +48 77 453 76 00
Numer holenderski: +31 627743434

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły