direct people opinie

Direct People jest polską agencją pracy zajmującą się pozyskiwaniem pracowników głównie na rynek holenderski. Agencja poszukuje zarówno pracowników niewykwalifikowanych jak i specjalistów w swojej dziedzinie, posiadających wieloletnie doświadczenie i liczne certyfikaty. Agencja poszukuje ludzi do pracy w następujących branżach:

  • logistyka,
  • budownictwo,
  • inżynieria,
  • produkcja,
  • przemysł metalowy.

Firma zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, należy jednak zwrócić uwagę na to że wynagrodzenie jest tutaj wypłacane co miesiąc, a nie jak w przypadku innych agencji pracy raz na tydzień. Dla nas jest to minus, gdyż w Holandii godziny pracy często nie są stałe. Czasem pracujemy 8 godzin, czasem 6, a czasem 9. Do tego dochodzą różne stawki w zależności od godzin pracy, dnia tygodnia i sumy przepracowanych godzin. Już przy tygodniowych wypłatach jest ciężko to ogarnąć i sprawdzić czy wszystko się zgadza, a co dopiero w przypadku miesięcznych wypłat.

Kolejnym minusem jest fakt, że w Holandii dość często zdarzają się źle policzone godziny - normalna sprawa. W takiej sytuacji udajemy się do odpowiedniej osoby, mówimy mu gdzie jest problem i korekta przychodzi z następną lub maksymalnie drugą wypłatą (czyli po tygodniu albo maksymalnie dwóch tygodniach). W przypadku miesięcznych wypłat nie mamy pojęcia jak to jest zorganizowane i jak długo trzeba czekać na korektę - nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy.

Agencja Direct People przeprowadza dla swoich pracowników także szkolenia językowe które pomagają dobrze opanować język holenderski. Płynne opanowanie języka holenderskiego jest podstawą i powinno być priorytetem dla każdego Polaka przyjeżdżającego do Holandii który zamierza zostać w niej na stałe lub przynajmniej na kilka lat. Oprócz kursów językowych agencja zapewnia także szkolenia zawodowe które zwiększają wartość pracownika na rynku pracy oraz znacznie ułatwiają znalezienie i utrzymanie pracy.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Direct People. Jeżeli masz własną opinie o Direct People prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.directpeople.pl

Adres:
ul. Edyty Stein 3a
42-700 Lubliniec
Polska

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 (34) 307 2929

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły