devro opinie

Agencja pracy tymczasowej Devro działa od 2001 roku oraz jest zrzeszona w Ogólnopolskim Konwencie Agencji Pracy (OKAP). Firma swoją główną siedzibę ma w Wodzisławiu Śląskim, a także posiada jeden punkt w Przemyślu. Devro posiada w swojej bazie oferty pracy tymczasowej oraz stałej w Holandii i w Niemczech w sektorze agrarnym (szklarnie i rolnictwo), w budownictwie, na produkcji, a także posiada oferty dla specjalistów w szczególności dla spawaczy, elektryków, lakierników i ślusarzy.

Na stronie agencji nie ma żadnych informacji o tym że zapewnia ona zakwaterowanie dla osób które go nie posiadają, a także nie ma nic o transporcie do pracy. Minusem jest też to że od razu przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wymagają od nas przesłania skanu dowodu osobistego. W dzisiejszych czasach, a w szczególności w Polsce nie powinno podawać się w ciemno swoich danych, a tym bardziej przesyłać skanu dowodu osobistego w którym znajduje się wiele wrażliwych informacji.

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Devro. Jeżeli masz własną opinie o Devro prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.devro.com.pl

Adres:
ul. Pszowska 1a
44-300 Wodzisław Śl.
Polska

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 32 455 18 70
kom. +48 509 169 634
kom. +48 798 441 475

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Komentarze  

0 #1 niki luanda 2017-11-17 17:44
w porządku nie ma informacji o zakwaterowaniu to ja ją udzielę - zapewniają
może dlatego nie podali - zapomnieli podać bo to takie dla nich oczywiste...

pozdrawiam
Cytować

Zobacz inne artykuły