bolap opinie

Agencja pracy tymczasowej Bolap jest holenderskim pośrednikiem którego siedziba znajduje się w Eindhoven na południu Holandii. Agencja Bolap jest zrzeszona w NBBU co jest bardzo dobrym sygnałem dla potencjalnego pracownika. Przynależność do NBBU oznacza że agencja jest kontrolowana przez zewnętrzne, niezależne firmy oraz ze spełnia wszystkie określone prawem wymogi.

W ramach swojej działalności agencja pracy Bolap pozyskuje pracowników (zarówno kobiety jak i mężczyzn) nie tylko z Holandii ale także z Niemiec, Polski oraz z Czech. Agencja specjalizuje się w pozyskiwaniu ofert pracy związanych z budownictwem oraz rolnictwem, ale podobnie jak w przypadku innych agencji pracy tymczasowych szczególnie w "gorących okresach" takich jak lato czy okres świąteczny wachlarz ofert znacznie się powiększa, a pracę można znaleźć bez problemu wręcz od ręki. Na stronie internetowej agencji nie ma żadnej informacji o tym że agencja zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, więc możliwe że agencja jest nastawiona na pracowników którzy już mieszkają w Holandii, mają własne mieszkanie oraz środek transportu. Zresztą nie ma się czemu dziwić i takie nastawienie jest coraz popularniejsze w holenderskich agencjach pracy. Pracownik który już mieszka w Holandii jest dla pracodawcy lepszym pracownikiem niż osoba "ściągnięta z kraju". Holendrzy uważają - zresztą całkiem słusznie - że Polak który ma już wynajęte mieszkanie, jest stabilnym pracownikiem który nie wróci do kraju po kilku tygodniach pracy. Należy pamiętać o tym że każdego nowego pracownika należy przeszkolić oraz nauczyć wykonywania danej pracy. Pracodawcom coraz częściej szkoda jest inwestować swój czas i pieniądze na szkolenie osób które uciekną do kraju po kilku tygodniach.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Bolap. Jeżeli masz własną opinie o Bolap prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.bolap.nl

Adres:
Fijenhof 10
5652 AE Eindhoven
Holandia

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+31 40 259 53 43

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły