besi & west opinie

Agencja pracy Best & West działa na terenie Holandii od wielu lat i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek holenderski. Jej główna siedziba znajduje się w Rijswijk tuż obok Hagi, czyli w północno - zachodniej części Holandii.  Agencja zapewnia zatrudnienie w następujących branżach:

  • Ogrodnictwo,
  • Rolnictwo,
  • logistyka magazynowa,
  • praca na produkcji,
  • kwiaciarstwo,
  • praca przy cebulkach kwiatowych,
  • przemysł technologiczny.

Agencja pracy Best & West oprócz zatrudnienia zapewnia swoim pracownikom także godziwe zakwaterowanie, dojazd do pracy, uczciwe wynagrodzenie, pomoc przy wyrobieniu numeru identyfikacji podatkowej oraz założeniu konta bankowego jeśli go nie posiadacie - w Holandii wypłaty dokonuje się jedynie na konto bankowe. Jeżeli Twój pracodawca daje Ci pieniądze do ręki to łamie prawo.

Agencja Best & West jest zrzeszona w ABU, a także posiada certyfikat SO 9001:2008 oraz NEN 4400-1. Te certyfikaty oraz członkostwo w ABU świadczy o tym że agencja nie działa na własną rękę tylko jest kontrolowana przez niezależne organizację które pilnują tego czy w agencji są przestrzegane wszystkie normy i zapisy umowy.

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Best & West. Jeżeli masz własną opinie o Best & West prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.all-works.pl

Adres:
J.C. van Markenlaan 3
2285 VL Rijswijk
Nederland

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
070 427 94 00

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Komentarze  

+7 #3 Izabela 2017-10-22 12:28
Nie polecam pracy organizowanej prze tę agencję.

Wyjazd na akcję. Pani z biura poinformowała mnie, że pracy będzie dużo. Wyjazd na 3 tygodnie w jednym tygodniu zrobiliśmy AŻ 32 godziny. Dojazd do pracy zajmował 1h - 2h. W jednym dniu praca na czysto wyniosła 2h 45 min dojazd w dwie strony zajął 3h. Nie dość, że dojazdy zajmowały tyle czasu to jeszcze trzeba było je opłacać 2,5 euro za dzień. Jeden z panów "koordynatorów" bardzo nieprzyjemny. Zero organizacji i konkretów.

Nie skorzystam już nigdy z usług tej firmy. Jeśli chodzi o pracę samą w sobie nie była ciężka, ale organizacja TRAGEDIA!
Cytować
0 #2 Maly 2017-07-06 19:24
Do jest kłamliwe firma obiecują kokosy a płacą obiektami nawet za urlop nie wypłaciła: ((((((
Cytować
+5 #1 marek 2016-05-29 15:23
Best&West jest agencja skrajnie nieuczciwa ,moga wypisywac na swoj temat cuda wianki ale nie zmieni to faktu ze jest to chlew ,kolchoz i siedlisko patologi
Cytować

Zobacz inne artykuły