atik agencja pracy

Atik Techniczna Agencja Pracy zajmuje się pozyskiwaniem pracowników z Polski na rynek holenderski. Strona tłumaczona jest także na język angielski, holenderski, polski, węgierski, niemiecki i słowacki. Po zapoznaniu się z całą stroną internetową agencji Atik mamy pewne obawy. Po pierwsze strona jest wykonana w sposób karkołomny, tłumaczenia są niekompletne, błędne lub nie ma ich wcale jak w przypadku języka słowackiego. Dodatkowo linki do ich facebooka oraz firmy która stworzyła stronę nie działają. Wprawdzie ich twitter działa ale pomimo bardzo dużej ilości tweetów która wynosi ponad 24000 to są obserwowani jedynie przez niecałe 400 osób, a ich tweety nie mają żadnej aktywności.

Tak jak błędne tłumaczenia czy ogólnie bardzo słaby wygląd strony można jeszcze wybaczyć to niestety nie można wybaczyć innej rzeczy. W zakładce formularz zgłoszeniowy jesteśmy proszeni o takie informacje jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres email, numer sofi, numer konta bankowego, kopię dowodu osobistego. Tworząc naszą listę agencji pracy w Holandii jeszcze ani razu nie spotkaliśmy się z czymś takim żeby aż tak wrażliwe dane przesyłać za pomocą formularza w "ciemno". Jeżeli takie dane trafią w niepowołane ręce możemy paść ofiarą kradzieży danych. Z naszej strony zalecamy pełną ostrożność.

Po zapoznaniu się ze stroną internetową agencji Atik, stwierdziliśmy że na chwilę obecną (12.03.2016) wygląda ona mało wiarygodnie, więc zdecydowaliśmy się nie podawać ich danych kontaktowych.

Oczywiście naszą opinie opieramy na bazie strony internetowej która miesci się pod adresem www.atikwork.com/pl/, możliwe że jest to mała agencja która działa lokalnie i jest w porządku (na stronie widnieje informacja o przynależności do NBBU) i nie zależy jej na stronie internetowej więc ją zaniedbała. Jeśli macie jakieś doświadczenie z tą agencją pracy piszcie w komentarzu

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły