aterima opinie

Agencja pracy ATERIMA zajmuje się rekrutacją pracowników zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny że szczególnym naciskiem na Niemcy i Francję. ATERIMA dba nie tylko o pracodawców, ale także i przede wszystkim dba o swoich pracowników dlatego jest członkiem polskiego działu HR, posiada certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez jednostkę certyfikującą TŰV Rheinland Polska oraz jest partnerem społecznym stowarzyszenia PoMOC które zajmuje się pomocą ofiarom przemocy oraz handlu ludźmi. Oprócz tego ATERIMA jest związana także ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Mobilności Pracy oraz należy do OKAP (Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy).

Agencja pracy ATERIMA poszukuje szerokiego wachlarzu ludzi zaczynając od pracowników produkcji, poprzez serwis sprzątający, opiekę nad osobami starszymi na konkretnych specjalistach kończąc.

Jak czytamy na stronie internetowej agencji w przypadku podjęcia pracy na terenie Francji ATERIMA gwarantuje umowę o pracę tymczasową, płatne nadgodziny oraz darmowe zakwaterowanie - w przypadku pracy na terenie Niemiec nie ma żadnej wzmianki o darmowym zakwaterowaniu.

Siedziba agencji pracy ATERIMA mieści się w nowoczesnym biurowcu Bonarka4Business w Krakowie, a wzmianki o agencji pojawiały się na Onecie, Polsat News, we Forbes oraz wielu innych mediach. Pomimo tego że nie znaleźliśmy informacji że aktualnie agencja pracy ATERIMA zajmuje się pozyskiwaniem pracowników na rynek holenderski to zdecydowaliśmy się umieścić ją na naszej liście agencji pracy w Holandii ponieważ jest ona bardzo popularna wśród Polaków pracujących w Holandii

Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze ogłoszenia o pracę w Holandii!

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej ATERIMA. Jeżeli masz własną opinie o ATERIMA prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.aterima.pl

Adres:
ul. Puszkarska 7f
30-644 Kraków
Polska

Kontakt:
Praca w Polsce:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kraków: tel. 12 341 18 11
Rzeszów: tel. 17 506 55 85
Gdańsk: tel. 58 506 55 80
Mielec: tel. 17 506 55 87
Katowice: tel. 32 506 55 90
Praca we Francji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 341 17 00
Praca w Niemczech:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 341 15 15

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły