allworks opinie

Allworks jest polską agencją pracy, zajmującą się pozyskiwaniem pracowników na rynek holenderski. Biura allworks mieszczą się w Opolu na ulicy Reymonta 12 oraz w Lublinie przy ulicy Królewskiej 3 pok.16, z kolei ich partnerskie biuro znajduje się w miejscowości Spijkennise w Holandii.

Jak wynika z informacji podanych na stronie internetowej agencja Allworks oddelegowuje swoich pracowników do pracy w Holandii na okres sześciu miesięcy, więc nie jest to agencja dla osób poszukujących pracy wakacyjnej lub na krótszy okres czasu. Oczywiście taką umowę o oddelegowanie można zakończyć wcześniej, ale należy dokładnie przeczytać umowę pod kątem ewentualnych kar za niedotrzymanie warunków kontraktu.

Jak czytamy na ich stronie aby podjąć pracę za pośrednictwem Allworks należy spełnić następujące kryteria:

  • posiadać ważny, nieuszkodzony dokument tożsamości ( paszport lub  dowód osobisty)
  • być osobą niekaraną (czasem agencję wymagają potwierdzenia o niekaralności)
  • zarejestrować się w bazie osób zainteresowanych podjęciem pracy poprzez złożenie cv w ich biurze w Opolu lub Lublinie lub
    jeżeli mieszkasz w znacznej odległości od ich placówek w Polsce - wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego,
  • być osoba sumienną, uczciwą oraz pracowitą,
  • dysponować czasem min. 8 tyg., ponieważ preferują wyjazdy na dłuższy okres czasu,
  • dodatkowym atutem może być znajomość języka angielskiego , niemieckiego lub holenderskiego

Agencja dokonuje wypłat w systemie tygodniowym w każdy czwartek. Jak czytamy na stronie agencji, stawka godzinowa wynosi 8,53 euro brutto, a oprócz mieszkania (koszt 65 euro), ubezpieczenia (19,33 euro) pracownik musi także płacić za dojazd do pracy i to 5 EURO DZIENNIE.

Na stronie Allworks NIE MA informacji o ABU ani o certyfikacie Flexhome.

W porównaniu do innych agencji znajdujących się na naszej liście agencji pracy w Holandii, na dzień publikacji tego artykułu (03.02.2016) informacje ze strony Allworks wypadają dość przeciętnie i są mało konkurencyjne.

 

Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej Allworks. Jeżeli macie własną opinie o Allworks prosimy o wyrażenie jej w komentarzu pod tym artykułem.

 

strona internetowa:
www.all-works.pl

Adres:
ul.Reymonta 12
45-064 Opole
Polska

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
077-441-8471
077-441-8473

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły